За меката коса...

  • 4 577
  • 20
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 585
Сигурно на повечето от вас въпросът ми ще се стори  доста глупав, но какво да правя, за да ми стане косата по-твърда и плътна. Какви ли не шампоани и помади съм ползвала и няма почти никакъв ефект. Косата ми си остава много мека, а и самият ми косъм е тънък, ама какво да се прави - ген. Simple Smile
Благодаря ви!  bouquet

# 1
  • Мнения: 941
айде стига,бе, аз се чудя как да ми е по-мека,незнам,мисля,че меката коса и на допир е по-приятна

# 2
  • София
  • Мнения: 4 585
Нали знаеш - кой каквото си няма, това иска. Аз не казвам, че искам да  ми е като метла, просто да е малко по-плътна и не толкова мека.

# 3
  • Мнения: 1 120
веднъж ми се наложи да си измия косата със сапун,стана ми толкова твърда...
след като си измиеш косата с какъвто и да е шампо,направи обливка с бира.става много твърда!гаранция
 Peace

# 4
  • Мнения: 9 063
Слагаш ли балсам след миене?

# 5
  • на едно прекрасно място
  • Мнения: 150
От личен опит знам,че измиването с хума прави косата точно такава,каквато я искаш:по-твърда и по-тежка.Пробвай,може да останеш доволна Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 4 585
Слагам по-малко маска, защото се оплита и трудно се разресва, но като изсъхне пак става много мека и хвърчи. Confused

# 7
  • Мнения: 224
Моята коса също е много мека и съответно нищо не се държи. Може да използваш пяна за силна фиксация (аз ползвам на Taft синята) и да я изсушиш със сешоар, а после накрая лак (пак синия Taft). Така определено става по-твърда, запазва форма, но не е груба. При влажно време обаче, ако си без шапка, косата пак омеква.

# 8
  • Мнения: 27 524
Ползвай хума, става коренно различна.

# 9
  • София
  • Мнения: 35 814
Балсам слагаш ли?

# 10
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
И аз така исках. Пробвах хума, нали е и полезна. Ама без блясък стои.

# 11
  • Мнения: 8 917
Не я мий, докато не се втвърди Joy Сега сериозно - пробвай с балсам без отмиване - розовият на Елсев Peace

# 12
  • Мнения: 575
Опитай с това. Продукта е за обем, но прави косата плътна и твърда. Пръскам се след баня, докато косата е още мокра и определено има ефект, не толкова за обема колкото за твърдостта и плътността на косата Simple Smile

# 13
  • София
  • Мнения: 1 956
И аз съм с такива гени.
Велата е боклучава история. Имах такъв спрей, но след 3-4 ползвания косата ми стана някак по-тънка на вид, ако не я напръскам, а и започна да пада повече.
Малко по-добре става положението при мен от упоритата употреба на Фито- шампоан с ром и яйца и спрей за предпазване на боядисана коса. Но сложа ли балсам - косата ми става като копринени нишки - хубаво ще кажат някои, ама на мен на формата на лицето не ми отива гладка коса... Маските с яйца също ми я правят малко по-твърда и тежка...

# 14
  • Мнения: 53
Пробвай с пяна за коса-Taft зелен.Аз имам същия проблем и това ми върши работа.

Общи условия

Активация на акаунт