Много съм ядосана!!!

  • 2 912
  • 31
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 67
Значи следната ситуация:
Имаме си от около месец детегледачка, та събота малко щъквам.
По принцип родата изадна в потрес, въпреки, че не е тяхна работа и днес дошъл бротовчеда на мъжъ ми. Аз се прибирам и той идва и ми вика: "Каква си такава майка, дето не си гледа детето, ще рзкажа на родата за да те обсъждат и аз да гледам и да слушам отстрани и да се кефя".  Е направо ми идваше да го тресна с нещо тежко, а мъжа ми само седи и гледа тъпо  #2gunfire!
Е и аз не му останах длъжна де, казах му разни хубави неща, ама това не пречи да ме е яд!!!
Пфу, Пфу, Пфу!  #Cussing out

# 1
  • Самоков
  • Мнения: 561
  Това са "бели ядове" не се кахъри за такива неща. Всеки може да си приказва каквото си иска, хич да не ти дреме.  bash

# 2
  • Мнения: 1 120
аман от селски манталитет  Stop
а него дали майка му го е гледала или баба му?според мен много голям % деца се гледат от баби.аз дори предпочитам детегледачка,вместо свекървата или майка ми(не че имам де) така чисти сметки-добри приятели.после няма натякване аз ти гледах детето-длъжна си ми......
не се ядосвай
не се обиждай,ама мъжът ти не е постъпил много коректно.трябвало е да го постави на мястото му smile3513

# 3
  • София
  • Мнения: 2 079
Я не се ядосвай за глупости! Whistling
Много важно като каже! Outta Joint
Той що не си стои в къщата, ами е тръгнал по чуждите къщи? #2gunfire
Да разказва ....  Tired
Неговите деца кой гледа!  Sick
Браво на теб, че си го сложила на мястото му!  Peace

Но и мъжът ти е трябвало да каже думичка!  newsm78

# 4
  • София
  • Мнения: 67
Ох, мерси много, момичета, почти ми мина вече.

# 5
  • Мнения: 891
Не се ядосвай за глупости.
Детето си е твое, ще си го гледаш както си искаш.  Peace
Той да си гледа неговите  Naughty

# 6
  • София
  • Мнения: 221
Я не се ядосвай за глупости! Whistling
Много важно като каже! Outta Joint
Той що не си стои в къщата, ами е тръгнал по чуждите къщи? #2gunfire
Да разказва ....  Tired
Неговите деца кой гледа!  Sick
Браво на теб, че си го сложила на мястото му!  Peace

Но и мъжът ти е трябвало да каже думичка!  newsm78
Щом той е купил къщата дали, му е чужда тази къща.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 079
Я не се ядосвай за глупости! Whistling
Много важно като каже! Outta Joint
Той що не си стои в къщата, ами е тръгнал по чуждите къщи? #2gunfire
Да разказва ....  Tired
Неговите деца кой гледа!  Sick
Браво на теб, че си го сложила на мястото му!  Peace

Но и мъжът ти е трябвало да каже думичка!  newsm78



Щом той е купил къщата дали, му е чужда тази къща. 
А ти,  dmaria, откъде разбра кой е купил къщата?  newsm78
Защото аз подобно нещо никъде не прочетох! Naughty

wild flower казва
--------
 днес дошъл бротовчеда на мъжъ ми. Аз се прибирам и той идва и ми вика: "Каква си такава майка, дето не си гледа детето, ще рзкажа на родата за да те обсъждат и аз да гледам и да слушам отстрани и да се кефя". 
------------
Не е казало момичето, че е дошъл някой, който е купил в къщата.
А и нея я е яд на това, че този, въпросният братовчед, ще разказва по родата щуротии за нея без изобщо да е в течение.
А и не намирам лошо в това, че wild flower има помощничка в гледането на детето си.
Всяка майка се нуждае от малко почивка, от време за себе си, за да е по-полезна и на детето си и на мъжа си по-късно!
Така мисля аз!  newsm78

А ти, dmaria, мисля че преди да пишеш или цитираш трябва да четеш! newsm78

# 8
  • Мнения: 1 150
Не си струва да се нервираш на хорската простотия и злоба  Stop
Толкова и общи теми имат в родата, щом до твоя дом са опряли  Tired

# 9
  • София
  • Мнения: 221
извинявам , се мислех че пиша в темата за кухнята и свекъра "простаК"...извинявам се.

# 10
  • Мнения: 2 237
Я не се ядосвай ! ти да не си от желязо ? Ми много ясно че ще си наемеш детегледачка,имаш нужда от почивка и ти.Аз също си наех детегледачка и въобще не ми пука кой какво ще каже.А този братовчед просто си няма идея колко е прост.Не е никой за да ти казва какво ще правиш,ама никой ! Така че другия път просто му се усмихни и си прави каквото си знаеш.А съпруга ти...абе и той е за бой.
Пак ти казвам - отстоявай си позицията и не се предавай ! А ония братовчед...дай му да гледа малката за няколко дни и после пак да дойде да ти се обяснява.

П.С.Айде,и звънни да се видим,аз съм си тук....  Simple Smile

# 11
  • Мнения: 2 673
..оооооооо не стига, че ми е в дома, пък и забележки ще ми прави... #Cussing outЩях да го "пратя" за малко  Naughtyнавън "да се поразходи" Sick

# 12
  • Мнения: 3 674
Жалко че мъжът ти е седял и гледал тъпо...Но не се ядосвай.
Да си мислят каквото искат,важното е  ти и семейството ти да сте с6тастливи и да не пла6тате данък за хорското мнение.Кажи на "брат4еда" 4е е изостанал и не разсъждава като европеец.... NaughtyТук на запад всички маики си позволяват да имат детегледачка през уикенда за да могат да излезнат с половинките си или с приятелки вечерта. Да не би децата им да са нещо по недоразвити от нашите или маиките по-лоши от нашите?Па нали вървим към Европа...стига с този селски български манталитет....

# 13
  • Мнения: 5 313
Я не се впрягай.Нека разказва на който и каквото си иска.Много важно.

# 14
  • Мнения: 7 186
Сигурна ли си, че не се е майтапел нещо? Защото не мога да повярвам, че някакъв си братовчед ще ти държи сметка за собственото ти дете, в собствения ти дом, че ще те и заплашва, и то пред мъжа ти? Thinking

Общи условия

Активация на акаунт