Колко лактофлор за бебе?

  • 2 220
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 164
Това ми е питането.  Rolling Eyes Ентерола, оризовата вода и лечебната хумана грам не помогнаха, педиатъра каза да добавям в ентерола лактофлор, но колко? По принцип е за деца над 3 години, та на листовката не пише, а не искам пак да й звъня, че побърках жената...

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 132
Давах го след прекаран коремен вирус, малката беше на година и половина . Докторката беше казала по 4-5 хапчета на ден.

# 2
  • Мнения: 6 164
Аз като видях какви огромни Shocked таблетки са му дадох половин. Blush

# 3
  • BG
  • Мнения: 390
Моята дъщеря е на 3г.7м. и и давам по 1 хапче  на ден да сдъвква, но аз го давам профилактично, защото последния месец пи антибиотик 2 пъти.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 845
Хомеопатката на дъщерята и тази на едно приятелско бебе-наборче, та и двете бяха изписала по 1 хапче дневно-децата бяха още на 2,1години. И тъй като 1 цяло беше голямо, пак докито ме посъветва да го дялкам на две и да давам на 2 пъти по 1/2.
Иначе според някои фармацевти и доктори, ограничението за деца над 3 години касае не толкова ссътава, колкото това ,ч еможе да бъде погълнато и да се задавят newsm78.Не знам дали е истина това или оправдание.

# 5
  • Мнения: 6 164
Пише, че се смуче, давам му го цяло и го смуче.
Той има опит вече с дребните неща в устата... Rolling Eyes

# 6
Аз съм давала на детето си по половин на ден но Ентеросан е по добър от него и се дава по половин таблетка два пъти на ден.

Общи условия

Активация на акаунт