Кои са любимите филмчета или герои на вашите дечковци?

  • 1 795
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 81
След като ми се наложи да изгледам за хиляден пьт Таласьми ООД ми хрумна идеята за тази тема  Mr. Green Имаме колекция от много филмчета но Иринка си иска само "Сьнчовците".За друго филмче неще и да чуе и да и пусна тя просто не го гледа Twisted Evil да обаче мама вече му научи не само репликите а и препинателните знаци Rolling Eyes И при вас ли е така Confused:

# 1
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
прословутия Франклин е много любим...Simple Smile СЪщо Пипи Дългото Чорапче и Трите прасенца
засега няма фаворити от ТВ....но е това ще стане скоро....в градината често им пускат детски...

# 2
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Щерката в началото на своя зрителски интерес гледаше по 100 пъти най-малко "Снежанка" и после "Тарзан". Научи ги наизуст и после ме караше да 'разиграваме' филма. Тя казваше репликите на Снежанка, а на мен суфлираше тези на джуджетата ( и на всички останали персонажи) и така беше по цели месеци  Mr. Green .

# 3
  • Мнения: 830
Франклин , и само Франклин  !!!1 Mr. Green
И аз го понаучих наизуст  Mr. Green
Чат - пат и Том и Джери .
Телевизия с безразборни детски не пускам . Ако ме измоли за видео , гледам да не е повече от половин час  .
 А вие как процедирате  с времето , по колко им разрешавате да гледат ?
Аз съм безкрайно доволна че в градината не им пускат телевизия .

# 4
Само Мечо Пух и цялата му дружина четем книгите до припадък

# 5
  • виртуално
  • Мнения: 2 842
Симба - обикаля из къщи на четири крака и реве като лъв ( и така вече повече от година )

# 6
  • Мнения: 2 792
Сега питам, че са си в къщи.
  "Цар Лъв"1,2,3, "Инспектор Гаджет", "Totally spies","Finding Nemo","Sonic X" разните други на Дисни и разните с Барби(тях в къщи ги нямаме, Димана ги гледа в детската), ох и Том и Джери ,разбира се.
  Иначе всяка вечер, четем и книжка преди заспиване Laughing

# 7
  • Мнения: 2 792
Димана каза, да ви кажа, че любимата и песен,пък е "Свети слънце в очите ти" на Графа Grinning  Grinning  Grinning

# 8
Аз вече минах по този път веднъж, сега ми предстои за втори път. Така че знам за какво става на въпрос. Аз пеех и разучавах заедно с големия текстовете на песничкито от филмчетата "Книга за джунглата", "Мулан", и т.н.  за да го уча и него Wink
Тогава ръмженето ми се струваше кошмарно, но кой да ме подготви за.......битките! #2gunfire
Сега записвам всяко филмче по ТВ, /защото големия е на градина/ и иска да си ги гледа като се върне.
След това филчето се разиграва из къщи съответно въоръжението е пълно - мечове, щитове и т.н.
Абе какво да ви разправям ooooh!  Лудницата е пълна #Silly

# 9
  • Мнения: 399
Симба от цар Лъв и Немо newsm03

# 10
  • Мнения: 372
Цитат на: atchy13
Симба - обикаля из къщи на четири крака и реве като лъв ( и така вече повече от година )

И ние сме така,дори по едно време се притесних.Дори не говореше ,а само ръмжеше.Сега вече започна и други филми да гледа.Но лъвът си е лъв.

# 11
  • Мнения: 3 611
Цитат на: lines
След като ми се наложи да изгледам за хиляден пьт Таласьми ООД ми хрумна идеята за тази тема  Mr. Green Имаме колекция от много филмчета но Иринка си иска само "Сьнчовците".За друго филмче неще и да чуе и да и пусна тя просто не го гледа Twisted Evil да обаче мама вече му научи не само репликите а и препинателните знаци Rolling Eyes И при вас ли е така Confused:


И ние сме на вълна Таласъми ООД...гледаме го сутрин, обед, вечер и няма намерение да ни омръzва  Grinning
Преди това по същия начин гледахме zа "Баба Бага" (Баба Яга), "Трите прасенца" и "Мики Маус"....
Ооо, беz малко да zабравя и Телетабисите...те бяха zа особено дълъг период на ТВто  #Silly
Забеляzвам обаче, че синчето не е фен на "Ну, погоди"...А на мен ми беше супер, ама супер интересно (и сега даже ми е  Crazy ). Grinning

# 12
  • Мнения: 3 611
Цитат на: nadia
А вие как процедирате  с времето , по колко им разрешавате да гледат ?


Целодневно е пуснат детският канал или ДВДто. Янис гледа само в началото (освен ако не  е седнал на цукалото-тогава иzглежда цялото филмче Таласъми ООД) и след това zапочва да си играе. Уж не го гледа ама опитам ли се да обърна програмата и веднага се  раzсърдва...явно го слуша... Thinking

Не му ограничавам гледането на ТВ. Държа обаче това да става най- малко от 4 метра раzстояние. Crossing Arms

# 13
  • Варна
  • Мнения: 6 848
Таласъмите не ги харесва. Красавицата и звярът гледа веднъж и каза, че и бил страшен и вече не го иска. Любими=гледани много пъти с научени наизуст реплики са Прасчо и Тигър и Желанието на Анабел.  Понякога Играта на играчките...
От Каруна - там гледа почти всички грозни анимации напр. Джони Браво...не знам какво има за харесване ама и харесва, отдавна съм разбрала, че децата ми си имат вкусове различни от моите. Но тв-то и върви паралелно с игрите, изключително рядко ще седне да гледа само филмче...играе, в движение е и чатпат мята по едно око.Simple Smile

# 14
И при нас е така. Честно казано пробвала съм да гледам с него Картуна, не говоря за Том  и Джери и детските от този сорт, а за онези дето направо да се чудиш какъв е смисъла и какви са героите #Shocked
Незнам какви са тези дето допускат такива щуротии да се излъчват Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт