Айде да клюкарстваме и за "Оскар" - ите .....

  • 1 851
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 607
Филми..... червен килим..... рокли - писъци на модата....... лъскаво, по-лъскаво, най-лъскаво - с една дума ОСКАР !

Ако има по-осведомени от мен и по-интересуващите се от мен за тази награда - пишете! Ще ми бъде интересно! Церемонията е днес в Холивуд, по БНТ ще дойде във вторник от 22.30ч.


В "Кодак тиатър" ще се състои 79-ата годишна церемония по връчването на наградите "Оскар".
Италианският композитор Енио Мориконе, известен с музиката си към редица филми, ще получи почетен "Оскар" за цялостно творчество. Наградата "Оскар" е учредена през 1927 г. Присъжда се ежегодно от 1928 г. от Американската академия за кинематографично изкуство за постижения в световното кино.

Последна редакция: нд, 25 фев 2007, 10:09 от Мама Цоцоланка

# 1
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
ето номинираните филми

http://www.oscar.com/nominees/?pn=films

# 2
  • Мнения: 2 229
Леле ми че аз съм гледала едва три от тия филми... Confused Embarassed

# 3
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
да, ние ги гледамо обикновено след като имат вече няколко Оскара .... то и по това се ориентираме, нали ..... нямам време да гледам толкова много филми .....дори да искам

# 4
  • Мнения: 7 837
Чакам ги с нетърпение довечера.

Ще ми се, Оскари ще вземат - ДиКаприо, Марк Уолбърг (макар че може и на Еди Мърфи да го дадат), Истууд (за филма за Хирошима)... Фен съм на The departed  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 1 002
Оскари ще вземат :
"От другата страна" за филм , Скорсезе за режисьор
Форест Уитакър за мъжка роля ,
Хелън Мирър за женска ( най-заслужения Оскар )
Дженифър Хъдсън за поддържаща роля може би ....
не знам повече Simple SmileSimple Smile

# 6
  • Мнения: 2 229
Аз пък съм фен на Ди Каприо още от ранния му период Laughing, така че се надявам да вземе (въпреки че не съм се наканила да гледам диаманта още...)

П.П. Само на мен ли KREDOR-ът не ми работи?! #Cussing out

# 7
  • Мнения: 7 837
Аз пък съм фен на Ди Каприо още от ранния му период

Добре че порасна, ако питаш мен  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 2 550
Аз се надявам Скорсезе да не спечели Оскар, ама едва ли...да гледаш азиатски филм и да направиш същия филм с американски актьори...не ми се струва достойно за Оскар Sick

# 9
  • Мнения: 1 393
Аз пък съм фен на Ди Каприо още от ранния му период

Добре че порасна, ако питаш мен  Simple Smile

Що бе, Кейси, "Защо тъгува Гилбърт Грейп" не помниш ли- велик филм според мен, той беше къде още дечко тогава и пак- как страхотно играе там.
Иначе и аз чакам довечере ох- ох- ох red carpet, награди, fashion police, кой с кого и въобще всичко, както си му е реда.  Laughing

# 10
  • Мнения: 1 002
Марче - това е недостатъка на този филм - че е римейк ,
но аз гледах и азиатската версия -  двата филма са много различни
все едно са различни филма по един и същ сценарий ,
предпочетох този на Скорсезе ...
харесах много и Леонардо , ролята му тук е по-силна от тази с Диамант-а ...

# 11
  • Мнения: 7 837
MrsG, този филм ми се губи сред лигнята на ранната му кариера. Харесват ми ролите, които започна да прави сега. Расте. Дори и да не вземе Оскар днес, ще е в близките години.
А Скорсезе си е майстор. Аз дори не изтърпях да изгледам цялата азиатска версия.

# 12
  • Мнения: 2 550
MrsG, този филм ми се губи сред лигнята на ранната му кариера. Харесват ми ролите, които започна да прави сега. Расте. Дори и да не вземе Оскар днес, ще е в близките години.
А Скорсезе си е майстор. Аз дори не изтърпях да изгледам цялата азиатска версия.

Расте...но само като актьор, на визия го докарва около 15 годишен и ми е странно да го гледам в ролята на ченге  Sick Признавам, противен ми е, но играе добре...  Simple Smile

# 13
  • Мнения: 1 393
. Харесват ми ролите, които започна да прави сега. Расте. Дори и да не вземе Оскар днес, ще е в близките години.

Напълно съм съгласна, точно така мисля и аз.
До такава степен, че усещам как последните години му ставам не само все по- запален фен, а чак и като мъж взе да ми харесва (Wink)

А някой гледал ли е вече Volver? Как е?
Аз на Пенелопе Круз не съм кой знае какъв фен, но на Педро Алмодовар съм много голям и очаквам пак да е сътворил нещо уникално.

М/у другото, ето тук може да гледате довечера в реално време ред карпет и част от наградите май:

http://www.eonline.com/redcarpet/oscars2007/

# 14
  • Мнения: 6 902
А имате ли представа колко часа ще продължи предаването? И от колко часа започва? Защото аз само по pro7 видях, че го дават и е от 3 часа, но дали почва тогава точно раздаването на наградите или ще показват първо други работи?
Относно Volver, на мен лично ми хареса (не че разбирам кой знае колко от кино), но мисля, че беше хубав.

Общи условия

Активация на акаунт