Вдъхновяващо видео по you-tube

  • 1 681
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 141
Вярно е, 4е касае американската действителност, но се надявам да намерите мотивация.
http://www.youtube.com/watch?v=kmgLgIUB2T4
  bouquet  Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 294
много яко!!!!! Peace
 най- много ме кефи : "breasts are for breastfeeding"   Flutter

# 2
  • Мнения: 137
супер яко клипче

# 3
  • Мнения: 3 161
Хей, хайде да спретнем една акция - национален ден на кърменето - и да призовем всички да излязат и кърмят навън! Пролетта е чудесно време за това, трябва да се окуражат новите майки!

# 4
  • Мнения: 3 718
Хей, хайде да спретнем една акция - национален ден на кърменето - и да призовем всички да излязат и кърмят навън! Пролетта е чудесно време за това, трябва да се окуражат новите майки!

О ЙЕЕЕ!   thumbsup

# 5
  • Мнения: 942
Хей, хайде да спретнем една акция - национален ден на кърменето - и да призовем всички да излязат и кърмят навън! Пролетта е чудесно време за това, трябва да се окуражат новите майки!
Хайде Hug
Клипчето е супер Peace

# 6
  • Мнения: 380
Много добър клип Simple Smile. Тази стачка на летището беше по повод на една случка в самолет на Делта еърлайнс, когато една жена си кърмела бебето на седалката до прозореца, така че да не я гледа никой и стюардесата и казала да се завие с одеало за да е по-дискретно. Майката отказала да се покрие и са ги свалили от самолета.
Има големи пуритани в тая държава дето заслужават #2gunfire...

# 7
  • Мнения: 256
Много ме кефи  Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 2 493
...една жена си кърмела бебето на седалката до прозореца, така че да не я гледа никой и стюардесата и казала да се завие с одеало за да е по-дискретно. Майката отказала да се покрие и са ги свалили от самолета...
Аз ако съм на мястото на тая жена ще осъдя компанията... и то в САЩ, където се съдят за щяло и нещяло... Направо съм в шок!

# 9
  • Мнения: 4 181
Много добър клип Simple Smile. Тази стачка на летището беше по повод на една случка в самолет на Делта еърлайнс, когато една жена си кърмела бебето на седалката до прозореца, така че да не я гледа никой и стюардесата и казала да се завие с одеало за да е по-дискретно. Майката отказала да се покрие и са ги свалили от самолета.
Има големи пуритани в тая държава дето заслужават #2gunfire...
Shocked тия са луди, нали е задължително бебето да се кърми на излитане и на кацане

# 10
  • Мнения: 11 003
Много хубаво клипче! С него денят ми започна добре Hug

нали е задължително бебето да се кърми на излитане и на кацане
Защо е задължително точно тогава???

# 11
  • София
  • Мнения: 277
определено се надъхах... не че не съм си надъхана от преди... ама хайде да си направим и ние такова походче... с плакати и все... много сме... и с по две цици!

# 12
  • Мнения: 2 274
Мноооооооого яко  Peace! И аз съм ЗА подобен род окуражаващи акции  Peace!

# 13
  • Мнения: 7 416
Мноооооооого яко  Peace! И аз съм ЗА подобен род окуражаващи акции  Peace!
  И аз! Peace Peace Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 3 064
Много хубаво клипче! С него денят ми започна добре Hug

нали е задължително бебето да се кърми на излитане и на кацане
Защо е задължително точно тогава???

За да преглъща да изравни налягането - големите смучат бонбони Peace

Общи условия

Активация на акаунт