Полет "София - Палма де Майорка"

  • 4 350
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 473
Спешно ми трябва инфо за полети в тази дестинация. Eстествено, първо потърсих в Google, но междувременно разбрах за много фантоми ooooh!.
Ако някой може да ми помогне с някакво инфо, най-вече коя компания и фирма да ползвам, ще бъда безкрайно благодарна! Praynig

# 1
  • Мнения: 677
Луфтханза-дрънни им сега!

# 2
  • Мнения: 5 140
Обърни се към Emiliika.

# 3
# 4
  • Мнения: 5 140
Стрелче виж тук какво открих: http://www.sofia-airport.bg/pages/seasonDepartures.aspx?lm01=103 … p;lm03=54&p=5
най долу България Ер лети всеки вторник от 12:20 часа до 19.03.2007 ще е с това разписание

# 5
  • Мнения: 4 473
Стрелче виж тук какво открих: http://www.sofia-airport.bg/pages/seasonDepartures.aspx?lm01=103 … p;lm03=54&p=5
най долу България Ер лети всеки вторник от 12:20 часа до 19.03.2007 ще е с това разписание

Благодаря и на теб, и на всички останали!  bouquet

Защо не виждам цени обаче Embarassed Crazy

# 6
# 7
  • Мнения: 11 816
Миналото лято летяхме до там (и се върнахме Simple Smile) с България Ер. Цени не помня, звънни, ще ти кажат подробности.
Ние си изкарахме страхотна почивка там!
И на теб хубави дни в Майорка пожелавам! Wink

# 8
  • Мнения: 4 473
Миналото лято летяхме до там (и се върнахме Simple Smile) с България Ер. Цени не помня, звънни, ще ти кажат подробности.
Ние си изкарахме страхотна почивка там!
И на теб хубави дни в Майорка пожелавам! Wink

Националист съм, но предпочитам друга компания. Confused
Благодаря за пожеланията, но не става въпрос за почивка. Wink

Синеочка, погледнах, мерси! Heart Eyes


Ако все пак и някой друг лично е летял, нека сподели.  Praynig

# 9
  • Мнения: 3 423
Като отворихте дума за air.bg,
някой купувал ли си е билети
през страницата им? Сигурни
ли са? Кредитни карти, туй-онуй?

Стрелче, не знам за кога ти трябват
билети, но лятото има чартъри до
Германия за без пари, а от Германия
до Палма пък съвсем за без пари.
Ако това е вариант...

# 10
  • Мнения: 4 473
Не знам точна дата за отпътуване, но вероятно до 2 седмици. С прехвърляне не ме устройва, иначе звучи добре това за `без пари` Grinning. Та така, двупосочен билет, с престой от 3 до 6 месеца, ей това ме интересува в момента. Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 25
Edinstveno Bulgaria Air ima direktno poleti do Palma ot Sofia. Az sum letiala, ok e, samo deto samoleta e pulen kato v selski avtobus malko zaradi bachkatorite....No e udobno,zashtoto e direktno.
Za tzeni - nai-dobre otidi v ofisa na Bulgaria Air v NDK, az ot tam si kupih moya bilet.
Priatno izkarvane na Palma!   bouquet

# 12
  • София
  • Мнения: 1 227
......
Националист съм, но предпочитам друга компания. Confused
.....

Аз съм летяла с много авиокомпании, предимно Луфтханза, вкл. с БГ Еърлайнс. Ами, нищо лошо не мога да кажа - излитаха си /кацаха навреме, самолета Б737 (както и повечето чужди, другият вариант е еърбъс, според мен все тая), манджата - сандвичи, както и на другите места, само дето са с български кашкавал и луканка/шунка, не чуждоземски ... Да не говорим, че българските пилоти излитат и кацат така, че да не ти се обърнат всички вътрешности  Simple Smile

Исках да кажа, че няма нищо притеснително в полет с българските авиолинии. Да не говорим, че в общия случай са на по - ниски цени, а и в този случай, явно са единствените директни, което според мен си е голям плюс.
Колкото до това, че са пълни като селски автобус - едва ли ще е препълнено, пък и не виждам разлика дали ще ти говорят на български или лигави баби германки ще ти се смеят истерично на главата и ще се секнат гръмовно  Wink

Иначе, пробвай с тази агенция:
http://www.wasteels.bg

Ползвали сме ги много пъти за много неща и винаги вършат перфектна работа на минимална цена  Peace

Приятно пътуване  Hug

Общи условия

Активация на акаунт