Коризалия

  • 16 459
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 513
Моля за вашето мнение , споделете вашия опит има ли смисъл въобще да си го вземам и можели без лекарско предписание ?

# 1
  • София
  • Мнения: 541
Ползваме го много често - при първи симптоми на хремата започваме веднага през час по едно.
Но това не означава, че не използваме и капки за нос Sad

# 2
  • Мнения: 6 164
А какво е това?

# 3
  • Мнения: 2 731
Хомеопатично лекарство за хрема .
Не съм го ползвала -ще следя темата

# 4
  • Мнения: 53
Ние също често го ползваме,но много важно е да се улови хремата в самото начало.
Аз лично съм довелна.От същата серия ползвам и хомеожен 9-при настинка,втрисане,болки в гърлото

# 5
  • Мнения: 686
При нас изобщо не помага.

# 6
  • Мнения: 537
И ние го ползваме, втърдява сополите. Като цяло съм доволна, но трябва веднага да се почне с него през 1ч. Давам го обикновено до 3, 4 дни като след първия (удърен) е през 2 ч. Може да се взима без лекарско предписание, става и за бебета.

# 7
  • Мнения: 1 640
Препоръчаха ми ' Коризалия' познати.Купих го,но не даде очаквания резултат.Редовно го давах на детето около3-4 дни.Може би при този силен грип,който изкарахме всички вкъщи,е безсилна 'Коризалия'-та!

# 8
  • Мнения: 664
Хомеопатията не лекува симптомно, но тъй като нямам възможност всеки път да тичам при моя хомеопат, го пия. При мен действа много добре, на първия ден елиминира хремата! Вече втора година го ползвам при хреми. При детето няма толкова добър ефект...явно не е нейното лекарство.

# 9
  • Мнения: 233
   Знаете ли как се пият и съхраняват хомеопатични лекарства, за да действат? Моята хомеопатка не харесва коризалията.

# 10
  • Мнения: 2 616
Аз я харесвам Коризалията, но трябва да се взема няколко дни, за да даде резултат, не е толкова експресна, колкото предполагах в началото.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Една колежка ме "светна" за Коризалията.

Ако се хване в началото хремата, помага, поне на мен. Смучат се първия ден доста често, иначе няма да има ефект.

# 12
  • Мнения: 4 414
давала съм на дъщеря ми преди да се запозная с принципите на хомеопатията. не е действала.
вече не бих и дала този боаронски букет, защото изобщо е извън  концепцията на хомеопатичното лечение.

Общи условия

Активация на акаунт