Родителски методи-среща кога?

  • 1 545
  • 39
  •   1
Отговори
  • Мнения: 677
Четох си аз ей сега за Мадона..
Как мислите-на колко години е нормално дъщеря ви да тръгне по срещи с момчета?
А синът ви с момичета?
Вие на коко бяхте,когато?
Споделете,че времето лети..

# 1
  • Мнения: 6 155
Зависи какво се разбира под "срещи"  Wink

# 2
  • Мнения: 5 577
Аз късно тръгнах по срещи и гаджета, имаше строг родителски контрол. Не мога да кажа, че съм съгласна напълно.
Нито ми попречи, нито ми помогна това.

Незнам, не мога да посоча точна цифра като години, но мисля, че е много преди 18 год. Мадона нещо е в грешка.  Laughing

# 3
  • Мнения: 899
На 15  Simple Smile С вечерен час 10.
И за момиче и за момче.

# 4
  • Мнения: 5 577
Мм, вечерен час 22 ми се струва късно.  Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 3 447
Добре е да насърчаваме свалките с други форумски деца, за да сме спокойни. Сопранов...?  Flutter

# 6
Добре е да насърчаваме свалките с други форумски деца, за да сме спокойни. Сопранов...?  Flutter



....и да ги учим да пърдят с ш....ди , Дона? Flutter

# 7
  • Мнения: 899
Ами за мен 22 е нормално, моят беше толкова. На същата възраст. Но пък аз си бях доста опъка и трудно нещо можеше да ме спре  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 3 447
....и да ги учим да пърдят с ш....ди , Дона? Flutter
Ако няма на какво друго да ги научите  Flutter

# 9
  • Мнения: 677
Добре е да насърчаваме свалките с други форумски деца, за да сме спокойни. Сопранов...?  Flutter
Дали да не пусна тема-"Срещи-предлагане и търсене!!!!"

# 10
  • Мнения: 7 837
Хм, може би 16 е добра възраст. Акълът и без това, до 25-годишна възраст, не идва...

Мадона, лекичко параноясва. Критическата казват, че не прощавала. Редовно калций и витамини...

# 11
....и да ги учим да пърдят с ш....ди , Дона? Flutter
Ако няма на какво друго да ги научите  Flutter


няма....няма ooooh!

# 12
  • Мнения: 3 405
10 години е крехка възраст.
Аз на 15-16 години бях като излизах на среща. 22 часа беше лимита и татко тръгваше да ме издирва Mr. Green

За съвременните деца, предвид акселерацията съм склонна да дам 2 години преднина, но вечерния час остава, поне в мечтите ми.

Мадона не е забравила миналото си, затова Wink

# 13
  • Мнения: 157
И аз съм майка на две деца.Не съм се замисляла по този въпрос.Да не забравяме, че нашето време няма нищо общо със сега.Аз не съм си и помисляла за дискотека в пети клас, а сега за някои родители това е нормално, но не и за мен.Ако детето е решило да иде на среща ти може и да не разбереш.Винаги може да те излъже,че излиза с приятел.

# 14
  • Мнения: 3 447
Дали да не пусна тема-"Срещи-предлагане и търсене!!!!"
[/quote]
Пускай направо момата, викам аз  Hug

Мадона не е забравила миналото си, затова Wink
Аха, и аз така мисля  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт