Спешно-понижена вариабилност

  • 1 807
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 768
Моля кажете ми какво значи "понижена вариабилност" .... Praynig това ми е написано върху листа с измерените тонове на бебето и трябва да вляза в болница.  Cry какво значи това, има ли опастност за бебето и въобще всичко което знаете
дано се включите и предварително благодаря  Hug

# 1
  • Мнения: 1 273
Нямам идея. Колко високи са му тоновете? Да не са по-ниски от обичайното?
Предполагам, че не е толкоз страшно, щом не са те приели моментално в болница.
Дано не е ! Praynig Успех Hug

# 2
  • Мнения: 639
Притеснително е, защото е неясна причината за такъв запис и може да се окаже опасно. Може да е моментно притискане на пъпната връв, затегната бримка (усукана пъпна връв), недостатъчност на плацентата (презряла). Ако е силно намалена вариабилността и реактивността може да направят спешно секцио. Личен съвет - отивай в болницата. Стискам палци всичко да е наред и постъпването ти в болница да е презастраховане.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 768
благодаря ви за отговорите мили майчета! за съжаление ми казаха утре да постъпя в болница, а дотогава.... Cry само аз си знам какво ще ми е Sad тоновете му достигат 180 и нагоре /ако правилно разчитам/ и за съжаление това се повтори и днес след като в четвъртък бяха пак такива. явно не е рецидив а има нещо но дано не съм права Sad в четвъртък ме гледаха и на ехограф и предполагам че щяха да видят презряла плацента така че май не е от нея...

Общи условия

Активация на акаунт