Трябва ми ОДЗ в Мотописта, Борово, Бъкстон...

  • 738
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 573
Купихме си апартамент в Манастирски ливади и се надявам до края на годината да се нанесем Laughing, но тъй като там няма ясли и градини, моля да ми дадете тел. на заведения в кварталите наоколо. Благодаря предварително  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 896
Дъщеря ми ходи в 40 детска градина "проф. Г. Ангушев". Намира се до Мотопистата. В Гоце Делчев има още две големи ОДЗ-та и още едно в Мотописта.
И ние до края на годината се нанасяме в Манастирски ливади, да не сме на едно и също място?  bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 4 573
А имаш ли някакви телефони или адреси на ОДЗ-тата? Къде сте вие в Ман.ливади? Коя фирма ви строи?

# 3
  • Мнения: 3 861
На входа на административната сграда на 8-мо ОДЗ има списък с вички ОДЗ-та в близките квартали с точни адреси и телефони за връзка. Биха ти били от полза, 8 ОДЗ е в Борово.

# 4
  • София
  • Мнения: 4 573
Лили, благодаря. Ще се разходя другата седмица да видя къде е, че трябва да се записваме за догодина.

# 5
  • София
  • Мнения: 896
http://cdg40.hit.bg
ОДЗ № 2 "Звънче"   
 адрес: София, Триадица, ул."3латишки проход" №57
тел: 958-12-71 / 58-00-19
 
 ОДЗ № 43 "Талант"   
 адрес: София, Триадица, ул. "Георги Измирлиев" №20
тел: 59-80-72 / 59-80-52
 
 
ОДЗ № 7 "Детелина"   
 адрес: София, Триадица, Ул."Деян Белишки" №44
тел: 58-91-08 / 58-45- 12
 
 
  bouquet

# 6
  • София
  • Мнения: 1 809
Таня, къде в Манастирски ливади сте? Май ще сме съседки???

Аз записах Яна в 37мо ОДЗ в Бъкстон и съм мноооого доволна от госпожите. Исках в 8мо, но не съжалявам ни най-малко, че не стана.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 573
Ние сме на ул. Василашко езеро, строят ни Бест Билд. Аз си мислех, че само ние ще живеем в Ман.ливади  Mr. Green, а то виж колко много майки имало Hug.
etomira А имаш ли адрес и тел на 37 ОДЗ? Аз сега записвам данните, а като дойде майка другата седмица почвам да ги обикалям.
Bise    bouquet, а не разбрах вие къде сте?

# 8
  • София
  • Мнения: 1 809
Близо ще си до нас Hug Hug Ние сме на Мур.

Ще ти пиша на лични телефона утре, защото го имам записан в къщи.

# 9
  • София
  • Мнения: 896
На "Боянки водопад" - Табаков

Общи условия

Активация на акаунт