Покажете си абитуриентските рокли

  • 4 387
  • 63
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 229
Нещо се сдухах и ми се догледаха красиви рокли! Crazy Знам че имаше тема за рокли, но ми е интересно да видя вашите абитуриентски такива. Flutter Все имате някоя и друга снимка от този светъл ден, споделете да ви видим. Hug




П.П. Може да е имало някоя стааара и архивирана такава тема, но не намерих. newsm78

# 1
  • Мнения: 7 723
Serendipity , ти майтапиш ли се  newsm78
Аз бях абитуриентка преди 15 години  Crossing Arms
Ще потърся някой архив  Whistling

# 2
  • Варна
  • Мнения: 10 787
Муахахахаха....

Преди....ъъъъ....13 години е било....

Тя една рокляяя, ама такава беше модата... муахахаха...просто ме избива на див смях като се сетя за цялостната си визия.... Joy

А роклята някъде из гардеробите на майка ми се търкаля.

# 3
  • Мнения: 4 390
Сигурно темата е за младичките, а не за такива като мен, чиито абитуриентски бал е бил
преди почти 20 години. Laughing
А такава тема имаше, но беше в Клю-то, не тук. Grinning

# 4
  • Мнения: 224
Ако споделите с мен мъдростта на вмъкването на картинка, може и да покажа
  Blush

# 5
# 6
  • Мнения: 224
Благодаря, дано да се справя Grinning

# 7
  • Мнения: 224
Няма да стане май Sad , моите снимки са си ми на компютъра и нямам къде да ги кача в нет.A тамън се зарадвах, че ще мога да се изфукам   newsm44 . Нищо де, ще очакваме други снимки. Simple Smile

# 8
  • Мнения: 4 390
JuMe, можеш да качиш снимките си тук http://imageshack.us/. Peace
Serendipity, извинявай, че разводняваме темата ти. Blush

# 9
  • Мнения: 231
О и аз съм новачка и немога да ги сложа,но и те не са кой знае какво.Бях абитюриентка преди 15 години,но не бях с рокля а с костюм-панталон. Party

# 10
  • Мнения: 2 229
Няма да стане май Sad , моите снимки са си ми на компютъра и нямам къде да ги кача в нет.A тамън се зарадвах, че ще мога да се изфукам   newsm44 . Нищо де, ще очакваме други снимки. Simple Smile

Ето тук:
www.imageshack.us Simple Smile

П.П. А, Дивиана вече го е казала, нищо не разводнявате, някой ако има линк към темата в Клюкарника дето е била, да казва. Crazy

# 11
  • Мнения: 5 140
Serendipity , ти майтапиш ли се  newsm78
Аз бях абитуриентка преди 15 години  Crossing Arms
Ще потърся някой архив  Whistling


И аз преди толкова. Peace
Миленка май се очертава, че сме набори. Mr. Green

# 12
# 13
  • Мнения: 224
Май прикачих снимката. Всъщност моят бал е доста скорошен (преди 4 г) и нека мамите не се сърдят, че и не-мамите навлизаме във форума   bouquet

# 14
  • Мнения: 4 451
И аз съм от по-старите (моля ви, не се обиждайте) абитуриентки. Минаха 12 години от тогава. Но ще се опитам да ти я опиша. Тогава беше на мода кадифето. По онова време умирах за червен цвят и съответно роклята ми беше от червено кадифе. По тялото, плътно прилепнала, а от коленете надолу силно се разкрояваше и се виждаше черен тюл (като русалка newsm03). Беше без ръкав, с дълбоко деколте, но с лента на врата, от която тръгваха няколко такива към деколтето. Ох това ми е трудно да го обясня Joy За времето си роклята беше красива и актуална, ама сега Sick

Общи условия

Активация на акаунт