Моята свекърва и умното и внуче

  • 2 547
  • 15
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 221
Завела съм аз унуката на гости на съкровището. И като във всяко село след уморителната кърска работа идва време за още по уморителни клюки. Бабите една през друга се хвалят техните внуци кви са вундеркиндчета,къде учели колко езици говорели..и прочие бабини хвалби коя от коя по-невярна.Дойде време и моя крокодил да се похвали с нейното внуче / тогава 3 годишно и току-що научило се да свързва повече от 7-8 думи в изречение/.Вика му тя ела баби да кажеш какъв ще станеш когато пораснеш/ аз си мълча щото си знам че то си беше харесало думата мениджър и беше решил такъв да става, не че знаеше какво е точно това/......Изпъва се моята гордост и отронва Аз ще стана сводник../усетих как потъвам в земята/ То излезе , че бабите не знаели кво аджаба е това и една от тях си попита
- Баби, а кво работи сводника, точно?
- Ми подава / разбирай , продава не можехме да казваме Р/ мацките на ,който има нужда
-Ау/ много възмутена едната баба/-това е лошо ,баби.
-Аз по-малко ще им искам , щом е лошо - моят юнак. А ще давам парички и на баба.

# 1
  • Мнения: 5 393
 Joy Joy Joy
Много свежо-браво на твоя умник,добре ги е подредил бабите Peace

# 2
  • Varna
  • Мнения: 503
 Hug Hug Hug Браво на детето Hug Hug Hug Joy Joy Joy

# 3
  • Мнения: 261
 newsm62Представям си бабетата как са се възмутили. Joy JoyСинчето ти е опасно Party
Заведи го при Енчо и там да се представи.На скоро едно като го попита, какво работи баща му то отговори ''Тати е мошенник!'' Joy

# 4
  • Мнения: 1 446
 Joy Joy Joy
Дай една целувка на сладурчето.  bouquet

# 5
  • Мнения: 2 556
А защо свекървата е оприличена на крокодил  Crazy

Относно желанията на детето какво ще стане като голямо - синът ми е на 6 и гарантирам, че не знае засега нито думата сводник, нито значението й. Странна ми се вижда тази история, аз лично не бих се толкова изкефила  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 115
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Много се смях! Бравос на малкия сладур. Идеята за бати Енчо е добра.

# 7
  • Мнения: 819
А защо свекървата е оприличена на крокодил  Crazy

Относно желанията на детето какво ще стане като голямо - синът ми е на 6 и гарантирам, че не знае засега нито думата сводник, нито значението й. Странна ми се вижда тази история, аз лично не бих се толкова изкефила  Simple Smile

 Peace  и аз съм на това мнение. Докато четох и на мен ми стана смешно, но пък наистина е доста странно дете на 3 год. да е толкова наясно ...

# 8
  • Мнения: 7 474
 newsm78 А малкия от къде знае какво е сводник  и с какво се занимава?  newsm78
Историята повече ми  прилича на виц Whistling

# 9
  • Мнения: X
Честно казано не виждам нищо смешно в тази история, по-скоро е жалко, че едно дете на три свързва желанията си отсега с пари и жени Sad

# 10
  • Мнения: 7 723
newsm78 А малкия от къде знае какво е сводник  и с какво се занимава?  newsm78
...

И аз щях да попитам същото  Thinking

# 11
  • Мнения: 4 489
бе не зацепвате ли, че това е същата авторка на темата с кокошките newsm78
Браво, давай още разказчета, че ме кефи как пишеш. Определено имаш талант!

# 12
  • Мнения: X
бе не зацепвате ли, че това е същата авторка на темата с кокошките newsm78
Браво, давай още разказчета, че ме кефи как пишеш. Определено имаш талант!

 Peace Ако издадеш и книжка, ще вкараш някой лев в семейния бюджет и няма да се налага синчето отрано да навлиза в пазарните отношения Wink
Имаш талант!

# 13
  • Мнения: 7 723
бе не зацепвате ли, че това е същата авторка на темата с кокошките newsm78
Браво, давай още разказчета, че ме кефи как пишеш. Определено имаш талант!

 newsm09 Я, верно, бе  ooooh!
Кокошките по- ме кефят, изнизвам се оттук  newsm52

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 3 732
В интерес на истината авторката пуска злободневни теми като им придава хумуристичен акцент. Според мен е "стара" съфорумка, дошло и до гуша от темите за свекървите и тръшкането около тях. Самата аз преди време бях пуснала подобна тема. Пък нека да ни е забавно, помежду полезното и в крайна сметка случващото се всеки ден.

Общи условия

Активация на акаунт