Бременна съм, а искам да се разделя с мъжът ми

  • 6 698
  • 65
  •   1
Отговори
Звучи много гадно, знам. Но съм така разочарована от него! Не от вчера разбира се, но напоследък направо ме разби! В третия месец съм, работя по 14 часа, а той цял ден даже не вдига телефона да ме пита "как си". от два дена съм го помолила да ми купи кисело мляко, НЕ нещо екзотично което представете си ми се е прияло, обикновено мляко от магазина на 100 метра.  да да, чакай си.
малките неща показват толкова много за човека...
защо мъдростта се трупа с годините и горчивия опит!?

# 1
  • Мнения: 1 446
Ти пък за едно мляко и ще се разделяш с човека! Какво толкова е станало. Wink

# 2
  • Мнения: 287
Душицо...какво да ти кажа...не знам до колко ситуацията е трагична, но уверявам те, че заради самото ти състояние сега си толкова чувствителна!!! Особено, ако с мъжа  ти сте по-млади и той самия още не е много наясно какво му предстои...това е един своеобразен вътрешен протест-като да си затвори очите и като ги отвори да сте си като преди а не да мисли какво ще е да си родител... някои мъже са си такива...аз до раждането се чудех дали да избягам при мама Laughingа и след като се роди бебката покраи бабите съвсем изтрещях, а и липсата на секс +сбърканите хормони...не заради едно кисело мляко ами заради самата му физиономия ми идваше да го напусна Laughing
 поговорете си и му признай, че на теб също ти е страшнна ситуацията, че си слаба и не знаеш, какво предстои...да знаеш, че не е лошо да влезеш в ролята на слабата сладка женица Twisted Evil така дори ще го мотивираш да е два пъти по-мъж!!!
Успех и не се ядосваи а знай, че всичко е за добро, щом ви е отредено да си имате бебче!!!

# 3
  • Мнения: 175
 newsm12Не говори много добре за него...Аз лично не мога да те посъветвам с кой знае какво-наблюдавай го,поговори за това с него,той трябва да знае  как се чувстваш  и ако и тогава не прояви уважение-взимаи кардинални решения.
Белким се опомни.   smile3513      

# 4
  • Мнения: 2 673
Е, това че не ти обръща достатъчно внимание, не е повод за раздяла. Те мъжете ...доста се шашкат, като разберат, че жената е бременна. И вместо да се вземат в ръце...точно обратното - глътват си езика Mr. Green
С нежност го научи за нуждите си! и затова как да ги задоволява..
И монита 911 е права, че сега си свръх сенситивна от бременността Peaceслед девет месеца...минава Mr. Green Mr. Green

# 5
  • Мнения: 282
Ако такъв е бил и преди да забременееш, май няма голям шанс да се промени. Но заради себе си трябва да изчакаш да се роди малчо, за да знаеш, че си му дала шанс да бъде татко на детето ви. Стискай зъби, имай предвид и хормоните и не си късай нервите! После ще му мислиш!
Лека бременност и кураж!  bouquet

# 6
  • Мнения: 332
Ти пък за едно мляко и ще се разделяш с човека! Какво толкова е станало. Wink
Естественно, че не е заради млякото  Rolling Eyes, авторката имаше в предвид, колко го е грижа мъжът и от какво има нужда бременната му жена.
 Гдно е и унизително такова отношение, но все пак не прибързвай, по-добре му кажи как се чувстваш  Sad

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Гдно е и унизително такова отношение, но все пак не прибързвай, по-добре му кажи как се чувстваш  Sad

...в прав текст и какво очакваш от него. Мъжете се спичат и ги налягат депресии и пр. точно толкова, колкото и жените през бременността.
Не прибързвай.

# 8
  • Мнения: 1 030
"Денят си личи от сутринта!"
Надали ще се промени към по-добро, както е тръгнало, така си и върви..И аз имах подобен проблем, също работих адски много до последния ден, но бъдещият татко не ми помагаше в домакинската работа. Като се роди детето - същата работа - нито прахосмукачка, нито чинии...
Да, ама аз така не искам да живея, не е справедливо, не съм слугиня или домашна помощничка, да ме извиняват този тип мъже с т.нар."мъжко" мислене!
Има жени, които са съгласни  сами да си гледат детето и сами да "въртят къщата", помисли дали си от тях и дали ще издържиш по този начин и тогава вземай решения

# 9
  • Мнения: X
Миличка, моментът не е подходящ да взимаш кардинални решения, най-малкото защото си в дерикатно състояние, което те кара някои неща да ти се струват като края на света, а след време дори няма да си ги спомняш. Много е трудно да се прецени от няколко реда какъв тип е твоят съпруг, но за добро или лошо вие двамата чакате дете. Моят мъж много искаше бебе и когато му казах, че съм бременна реагира като абсолютно говедо, в смисъл, че гледаше точно толкова умно. Изобщо не се сещаше, че трябва да е по-внимателен към мен, да ме обгрижва и да мил и гальовен. Наблюденията ми и по мъжете на приятелките ми сочат, че голяма част от съпрузите се опитват да докажат пред света, че дори и да са женени и дори и да чакат дете, те са независими и свободни люде. Ноооо, повярвай ми, моят мъж определено разбра, че без мен не може изобщо и ден. И сега чисти, пере, простира, дундурка, приспива, къпе и още куп други неща. Мъжете за съжаление не чувствата нещата като нас и понякога е много трудно да им се обясни точно какво ни дразни в поведението им Confused Но това не означава, че не ни обичат и че не държата на нас!
Дано успеете скоро да влезете в релси и да сте много щастливи.
Лека бременност и здраво бебче!  bouquet

# 10
  • Мнения: 7 723
Мисля, че състоянието е играта на хормоните ти те прави по- чувствителна за дребните неща. И аз щях да се развеждам по това време за едни желирани бонбонки.  Wink
Стискай зъби- скоро ще ти премине  Grinning

# 11
  • Мнения: 17 546
Подозирам, че основния проблем не е в некупеното мляко и това, че не се сеща да ти звънне поне веднъж на ден по телефона... Май не казваш всичко!?...

# 12
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Как така реши да се разделяш с него след като забременя?... Нормално е да се дразниш, хормоните ти бушуват. Ако ти звънеше да те пита как си сигурно щеше да се ядосваш, че се държи с теб като с болна. На бременна не може да се угоди (поне на повечето). Сигурно е забравил за млякото- не е нещо фатално.

# 13
  • Мнения: 2 220
А ти говори ли с него? Да, знам, че е банално, но наистина може да ти изясни доста неща - не само с думи, а и с поведение, и с мълчание... Кураж!

# 14
  • Мнения: 261
Всички знаем как се чувстваш,тези които сме раждали,защото сме минали по пътя ти.
От хормоните е!С първия си син не си спомням да съм изпадала в гадни състояния,защото беше дълго чакана и много желана бременност.Бях толкова щастлива,че нищо и никакви хормонални бури не можеха да ми повлияят.Но втория път....лелеее не се траех! Забременях си неочаквано и пак всички бяхме много щастливи.Но първите 3-4 месеца бях отвратителна и тормозих всички покрай мен #Silly.Ако сега издържиш ще видиш, че после ще вземе връх хормона на щастието.Ще се смееш много и ще си много мила.Ще видиш!Няма бременна жена ,която да не е минала през втория,хубавия етап-и при теб ще дойде.
А сега ,като ти е мъчно не го таи в себе си!Вдигни му един скандал,кажи му какво ти е на душата.Той сигурно също е в депресия и просто не се сеща,че те натъжава факта ,че не купил мляко.Не може така лесно да се развеждаш,ако е само заради това.
Айде успех и дано се разберете  bouquetПък после живот и здраве,като се роди бебето и ги гледаш отстрани как с таткото си гукат в топлата ,ухаеща на бебешко стая newsm32,и как носи и пренася води и памперси smile3541,тогава ще бъдеш толкова щастлива че всичко ще забравиш!

Общи условия

Активация на акаунт