Тодор или Теодор

  • 10 739
  • 210
  •   1
Отговори

Анкета

Кое име ви харесва повече:

Опции:

* Гласуването приключено: сб, 31 мар 2007, 14:43

  • Пловдив
  • Мнения: 195
Здравейте, майчета!
През май месец очакваме нашето второ детенце, което по всичко личи пак ще е момченце.
Смятаме да го кръчстим на баща ми, който се казва Тодор. Имената, на които сме се спряли засега са Тодор и Теодор. Ще ми е интересно да видя и вашето мнение, а може и някое друго ваше интересно предложение да промени мнението ни  bouquet

# 1
  • Мнения: 294
Теодор  Peace

# 2
  • Мнения: 365
Ако обичаш и държиш много на баща си, го кръсти Тодор. Повече ще се радва дядото.  Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 5 693
Теодор поне на мен ми по харесва! Simple Smile

# 4
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 458
Сложи анкета PeaceАз,съм за Теодор!

# 5
  • Мнения: 56
На мен Тодор ми харесва повече.

# 6
  • Мнения: 2 677
Анкетата ще ти е по-полезна. Иначе аз съм за Тодор.  Peace

# 7
  • Мнения: 7 723
Аз мисля, че двете имена са много зазлечни сами по себе си, въпреки, че само една буква е в повече  Thinking
И двете ми харесват еднакво- хубаво си помисли дядото как ще реагира  Thinking

# 8
# 9
  • Мнения: 2 197
Ако държиш да го кръстиш на баща си трябва да е Тодор. Иначе аз категорично предпочитам Теодор, защото може да му се вика Теди или Тео, а за Тодор остава само Тошо, което определено не ми харесва.

# 10
  • Мнения: 10 982
Аз съм за Теодор Peace

# 11
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
А аз за ТОДОР.

# 12
  • Мнения: 270
Аз съм за Тодор.

# 13
  • Мнения: 4 111
 Тодор е чисто българско име. Теодор от гръцки означава Божидар. Теос е Бог, доро е подарък, дар. Ти си решаваш, помисли и как ще му викат. Имам познат Теодор и не му викат галено, направо Теодоре, на Тодор му викат Тошко, на Теодор може и Тео - на мен ми звучи добре. В крайна сметка съм за Теодор, но дядото ще литне до небето ако е Тодор.  Thinking Уф... Обърках те, нали...

# 14
  • София
  • Мнения: 1 424
теодор Peace

Общи условия

Активация на акаунт