Колко време могат да се пият имуностимулатори?

  • 14 150
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 809
От един месец давам на Стефчо Ад Ликуид. В листоваката не пише с каква продължителност трябва да е приемът.
Сега опаковката свършва и се чудя дали да взема нова, защото определено съм доволна. Успява да се пребори с доста вирусчета.
А, и другото питане - дали да сменя имуностимулатора или да продължа със същия?
 newsm78

# 1
  • Мнения: 3 537
Аз до колкото знам имуностимулаторите е най-добре да се дават есента , от септември до ноември, декември най-късно .Аз така го давах. Ние след като го свършихме Бронховаксома продължавам да му давам само тинктура от пчелен клей и от време на време вит.С ако видя,че започва да му тече нослето и да киха повече.Пие и рибено масло.Това е.Не съм сменяла имуностимулатора, тази година мисля по същия начин да правя.

# 2
Здравейте! Мойта дъщеря е на 4 год.Обикновенно за укрепване на имунната система  й давам витамини на др.Тайс. Когато видя, че нослето започва да й тече, веднага започвам да й давам осцилококцинум и определено съм доволна от ефекта му. Simple Smile

# 3
  • Мнения: 7
 Здравейте,казвам се Надежда Пенова и сам специалист-маркетинг във фирма ''ЕД Медицин''-производител и вносител на препаратите ''ЕД Ликуид Фор Кидс'' и др.
 Относно продължителността на приема- Фор Кидс (за имунната система на детето) може да се дава при нужда и целогодишно,като трябва да правите пауза между опаковките 20 дена.
 По принцип при здраво дете е препоръчително да се приема есента,най-добре септември и през пролетта(по 1-2 опаковки). При по-болнави деца може и много по-често.
 Ако имате въпроси може да ми пишете на имейл:nadinne_p@yahoo.com
 Всеки,който желае може да посети и нашият сайт:www.admedicine-bg.com
 

# 4
  • Мнения: 809
Благодаря ти, nadinne, за изчерпателния отговор.
  bouquet
Окакто пие For Kids, Стефчо е много добре. Той септември тръгна на детска градина. Дотогава беше изключително здраво дете, не знаеше къкво е АБ. Оттогава обаче от болести не се оттървахме. Та до скоро. Започнах да давам For Kids ии да чукам на дърво - се държи. Потече му носа, но веднага се стопира развитието на болестта. Та съм много доволна и понеже сега ни свършна опаковката, се чудех да продължавам ли или да спра. На сега ще почива 20 дена и после пак, докато се стабилизира. След това преминавам към традиционния прием - есен и пролет.

# 5
  • Мнения: 511
отдавна се отказах от имуностимолаторите.не видях никаква полза от тях.сега давам от билката котешки нокът и съм доволна.

# 6
  • Мнения: 254
И аз давам AD Liquid for kids...засега съм много доволна...давам му само по 3,5 мл. на ден преди ядене мисля да свърша опаковката и чак есента пак.  Беше болен от грип когато започнах да  му давам този имуностимулатор. Според мен не трябва да се прекалява даже и с полезните неща.  Naughty

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Каква му е цената на този "Ед Ликуид Фор Кидс"? Ние пием Есберитокс, при първата опаковка бях доволна , но сега...............!

# 8
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Каква му е цената на този "Ед Ликуид Фор Кидс"? Ние пием Есберитокс, при първата опаковка бях доволна , но сега...............!

Между38-40лв Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 1 095
Ако са от естествен произход (т.е. не е чиста химия) може да се пият непрекъснато. Да правиш почивки е все едно да спреш да ядеш ябълки или портокали, заради предозиране.

Виж, ако са лабораторни нещата стоят по друг начин.  Sunglasses Правят се почивки.  Различни за различните продукти. На опаковката би трябвало да пише. Ако не пише,  newsm78 защо не пише?

Ние сме на естествени и не ги спираме. Цената им е 44 лв и за вече поотрасналите ми деца, които пият по две на ден, една опаковка стига за 2 месеца. Повече от приемливо според мен.  Laughing

# 10
Някой от вас ползвал ли е от капките Цитросепт Вали е 2г.и7м. око някои ги е ползвал да ми пише как се дават и имат ли  ефект

# 11
  • blizo do moreto
  • Мнения: 71
  Ние след като изпихме едно шише "фор кидс" продължихме с "имуносъпорт" от същата фирма и го пием вече година с малко прекъсване през лятото.Продуктите са страхотни,когато се разболеем само увеличаваме дозата и това остава лечението ни.АБ сме пили само 2-3 пъти(на 3год и 3 мес. сме)и то все заради уши.Така че смело го даваите на децата,няма да съжалявате  Simple Smile

# 12
  • Мнения: 5 468
Ние след като го свършихме Бронховаксома продължавам да му давам само тинктура от пчелен клей
Този Бронховаксом изписаха ли ви го? Как действа? Питам, дали и аз мога да го давам на детето ми..., че все я удрят настинките в бронхите... А пчелния клей за какво го даваш?

# 13
  • Мнения: 2 019
Каква му е цената на този "Ед Ликуид Фор Кидс"? Ние пием Есберитокс, при първата опаковка бях доволна , но сега...............!
а колко време пиете есберитокса,че ние сега го почнахме и правят ли се паузи между опаковките

# 14
  • София
  • Мнения: 13 200
Юлка, ще ти кажа как Александра пи Фор Кидс, защото след 3 г. възраст вече се пие Имунния съпорт...
От септември месец се започва курса... 20 дни пие по 5 мл., 20 почива... Така изпива 2 шишета докъм март месец. Това е курса. Имунния съпорт се пие само едно шише пак по тази схема 20 пие 20 почива.
Имай предвид, че това всичко ти го кавам от дълъг опит... Wink Александра пие тези имуностимуланти вече 3-ти сезон. Тогава питах тук из форума и никой не беше ги чувал. Боледувала е по 1 път в годината... чук-чук... аз започнах да й го давам след силно отслабен имунитет когато беше на година и 8-9 месеца. Така че е изпитан, т.е. не е била вече голяма и с изграден имунитет... Аз лично съм много доволна!!!

Общи условия

Активация на акаунт