Ако не ви мързи....

  • 546
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 070
...да сте социално активни..
...да изберете своята социална промяна..
...да се интересувате от нещата извън своите лични интереси...

ето тук можете да споделите своята идея за това Какво и Как бихте искали да промените в света..   http://change.org/

Ето малко за това от Капитал...

Харесвате ли света, в който живеете? Смятате ли, че е твърде шумен? Твърде голям? Твърде малък? Прекалено глобално затоплен? Ако имате наум любима социална промяна, можете да я споделите със света на адрес www.Change.org. Сайтът е поредната социална мрежа, обединила потребители от всички краища на света. Неговата цел е да стане платформа, свързваща хора с близки идеи за живота, вселената и всичко останало. Представените на Change.org желания за промяна са разнообразни - от популярното "Да спрем глобалното затопляне!" през "Да учим децата на два или три езика" до "Да правим любов, а не война".
Независимо дали искате да спасите китовете, или да премахнете държавните граници, за да дадете публичност на желанието си, трябва първо да се регистрирате. Ентусиастите могат да подкрепят мечтата си за промяна с обяснения защо я смятат за необходима. Освен измененията в света около нас можете да изберете и конкретни действия, зад които да застанете. Сайтът позволява на потребителите си да публикуват снимки и видео, да оставят коментари и да участват в блогове.
Освен връзки между отделни хора Change.org дава възможност за контакт и с над милион неправителствени организации. Така, освен да поддържа на думи дадена идея, човек може реално да подкрепи проекти, които се опитват да я реализират.

Не го разгледах в подробности.. Може някой вече да е направил блог за медиците ни... Но може и да няма... Така че, ако не ви мързи, имате време и знаете как - би било добре.

# 1
  • Мнения: 6 991
ще го разгледам и аз довечера, че отивам на работа, но звучи много интересно!

# 2
  • Мнения: 2 070
Мен лично ме помръзва да ровичкам там и да творчествам, да си призная.  ooooh! И съм доста заета най-вече...

# 3
  • Мнения: 6 991
то и аз уж трябва да съм заета, ама само ми дай по блогове и форуми да пиша... де да имах същото желание и да си напиша 15те педагогически есета... Laughing

Общи условия

Активация на акаунт