Интересен сайт за бъдещи майки!

  • 2 653
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 273
Незнам дали е побликувана друг път, защото не я намерих, но е много интересна. Докато бях бременна много се интересувах как върви плода месец по месец и доста неща изгледах, та си мисля че и на бъдещите мами ще им е интересно. Това са кратки филмчета за бременността месец по месец Hug
http://media.health.discovery.com/centers/pregnancy/video/video.html

# 1
  • София
  • Мнения: 1 424
ей аpv,
това е много интересно. ние вече сме на друга фаза от развитието си, но пак гледам с интерес.

# 2
  • Мнения: 46
 smile3501,много са готини клипчетата.

# 3
  • Мнения: 11 003
Много са интересни Hug

# 4
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Много са хубави нещата. Благодаря!!!

# 5
  • Мнения: 173
Мерси много!
  bouquet

# 6
  • Мнения: 617
 Hug
супер
мерси много за филмчетата

# 7
  • Мнения: 2 616
Иииииии, много са хубавки филмчетата, само дето много късно за нас да ги разглеждаме, то почти свърши "интересното"  Laughing, ама пак си ги запазих, да ги пращам на приятелки после.

# 8
  • Мнения: 1 104
Супер!Да ги бях гледала по-рано, но...Нищо. Ще са от полза на други бъдещи мами.

# 9
  • Мнения: 162
Моля ви, помогнете ми и аз да ги гледам,  идея нямам как да стане  newsm78  Praynig  Praynig

# 10
Интересни са!!!
Благодаря на apv  bouquet

# 11
  • Мнения: 1 273
Моля ви, помогнете ми и аз да ги гледам,  идея нямам как да стане  newsm78  Praynig  Praynig

Ами натискаш на линка  
http://media.health.discovery.com/centers/pregnancy/video/video.html
Там се отваря страничката с филмчетата , като има картинки от първия месец до девеия . Избираш си това което искаш да гледаш  и натискаш play. Hug

# 12
  • Мнения: 162
арv, не ми се отварятакава страница с картинки а само някаква начална страница- един оранжев правоъгълник....

# 13
  • Мнения: 795
Супер!Да ги бях гледала по-рано, но...Нищо. Ще са от полза на други бъдещи мами.

Аз като бременна търсих такива филмчета, но не открих!

# 14
  • Мнения: 1 273
арv, не ми се отварятакава страница с картинки а само някаква начална страница- един оранжев правоъгълник....

Над оранжавия правоъгълник има ли малки правоъгълничета с картинки? Ако има това са  филмчетата избираш сиедното и пускаш старт на големия правоъгълник.
Уф надявам се да съм го обяснила добре Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт