Къде да отидем след месец и да става за плаж

  • 2 472
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 663
Милички, помогнеме ми с идеи къде бихме могли да отидем по това време на годината, март-април и да става за плаж.Ходи ми се на някое екзотично място, изпълнено с романтика.Може би на някой остров....но къде?Нещо съм много бедна на идеи.Дайте и малко подробности заедно със съвета за мястото, ще съм ви страшно благодарна Hug

# 1
  • Мнения: 1 417
Милички, помогнеме ми с идеи къде бихме могли да отидем по това време на годината, март-април и да става за плаж.Ходи ми се на някое екзотично място, изпълнено с романтика.Може би на някой остров....но къде?Нещо съм много бедна на идеи.Дайте и малко подробности заедно със съвета за мястото, ще съм ви страшно благодарна Hug
Е, о-ви да искаш Simple Smile Предложенията са толкова много, ама конкретизирай малко по-вече.
Ако искате да купонясвате Карибите са вашето място - Куба, Доминикана и март м. е добре. Ако искате луксозна почивка, при това на доста добра цена о.Бали. Тайланд, обаче март м. започва дъждовния период. Малдиви са само за почивка и релакс.
Има и още много Wink

# 2
  • София
  • Мнения: 1 419
Острови да искаш - Маргарита, Мавриций, Венецуела, Пукет..... Бора-бора:))) 

# 3
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Най-близо като, че ли са Канарските острови - там целогодишно е 24-25 градуса. Ти каква дестинация предпочиташ - близка или далечна?  newsm78

# 4
  • Мнения: 2 663
Нямам претенции дали ще е далече или близко.Искам да е повече от 25 градуса.Бременея и не ставам много за купони, предпочитам спокойствието....

# 5
  • София
  • Мнения: 1 419
Защо не отидете в Египет? Не знам какви са ви ценовите граници, но за април има много добри оферти за Египет - виж в Тез тур , Алфа тур, Астрал .... Там април миналата година беше 34 градуса! И полета е кратък - 3 часа, а за островите все пак си е дълъг полет, с прекачване в повечето случаи...

# 6
  • София
  • Мнения: 2 019
Констанс, ние преди два дни си дойдохме от Пунта кана и сме повече от доволни. Не подценявай обаче дългия път. Аз трудно издържах полета, а ти в това положение не знам как ще се справиш. До нас в самолета имаше една бременна жена, а на плажа видях още няколко, така че сигурно зависи от човека. На мен ми беше чудно и как пътуват немците с по 3 малки деца, но те не се притесняваха изобщо Grinning

# 7
  • Мнения: 405
      Тука харесва ли ти ?  newsm78


До края на март е страхотно - около 28-30 градуса, а морската вода е уникално топла./Дубай/ След това става 'too much for white people' Незнам също ценовата граница
Проблем за теб би могъла да възникне, ако имаш ниско кръвно поради бременността /или въобще/ - там ще стане още по-ниско/влажността е мн.висока, атм. налягане ниско и.т.н/  Полета през Турция е общо / с прекачването / 6-7 часа.
Засега това е от мен  Hug

# 8
  • Мнения: 6 167
Милички, помогнеме ми с идеи къде бихме могли да отидем по това време на годината, март-април и да става за плаж.Ходи ми се на някое екзотично място, изпълнено с романтика.Може би на някой остров....но къде?Нещо съм много бедна на идеи.Дайте и малко подробности заедно със съвета за мястото, ще съм ви страшно благодарна Hug

миналата седмица бяхме в Шарм ал Шейх ( Египет) на Червено море.
мислех дали да пусна тема за този курорт, защото все повече и от БГ май ходят.  newsm78
та, накратко - доволни сме , не е кой знае колко романтично, но има слънце, плаж ( няма много), и много хубави комплекси с басейни, палми и цветя. Евтино е, особено ако има оферти и тн. Полета е 3-4 часа, на един часови пояс са с БГ. Арабите малко дразнят, осоебено като тръгнеш на шопинг, но пък да не случиш хубаво време е почти изключено. Има и плюсове и минуси, но за кратко и близко ( и евтино) е супер.

Последна редакция: ср, 28 фев 2007, 21:02 от Lennie

# 9
  • Мнения: 6 167
Острови да искаш - Маргарита, Мавриций, Венецуела, Пукет..... Бора-бора:))) 

на Пукет какво ще прави април месец, става 40 градуса и влагата е сериозна.
от май почват дъждовете ( от средата на май). Плюс до Пукет полета е 12 часа  ( от Италия, от БГ не знам), плюс билетите са над 1000 еуро в момента  Sad

# 10
  • Мнения: 2 575
Като гледам не си чак мнооого бременна, такла че ако искаш и можеш да издържиш дълъг полет - тръгвай към Карибите ( Куба, Доминиканска република, че и Мексико е супер) - това ако искаш на едно място, а ако ти се комбинира плаж всеки ден на различен остров + 5* луксозен хотел - резервирай си круиз с кораб там. Имаше доста бременни и няма проблем.

А ако искаш нещо по-близко ( на няколко часа полет) Канарските о-ви са почти ОК, е не е жега и водата не е много топла, но пък има адски много басейни и хубави комлекси - според мен Тенерифе и по-специално където съм била ( Costa Adeje) е много добро място за почивка и разходки и плажове.

# 11
  • Мнения: 3 423
Констанс скъпа Heart Eyesаз мисля,че е добре да отидеш на място на което би имала някакво доверие на лекарите в случай на нужда-в този случай на мен лично не биха ми вдъхнали доверие лекарите в Мавриций,Пукет или Куба,най малко съмнения ми вдъхват лекарите на Канарските острови все пак са европейци Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 1 419
Konstans, май е по-добре да дадеш някакви критерии, че ти спретнахме цяло околосветско досега:)

# 13
  • Мнения: 1 417
Като гледам не си чак мнооого бременна, такла че ако искаш и можеш да издържиш дълъг полет - тръгвай към Карибите ( Куба, Доминиканска република, че и Мексико е супер) - това ако искаш на едно място, а ако ти се комбинира плаж всеки ден на различен остров + 5* луксозен хотел - резервирай си круиз с кораб там. Имаше доста бременни и няма проблем.
Айде де, пускай снимки, че нямам време Wink и търпение...Давам ти и жокер, имаше тема за Куба, обърнахме я на Кариби http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=157773.40

# 14
  • Мнения: 2 663
Konstans, май е по-добре да дадеш някакви критерии, че ти спретнахме цяло околосветско досега:)

Ами супер, за което и благодаря.Така ще мога да избирам  от повече дестинации.Май клоня повече към някой остров...

Общи условия

Активация на акаунт