макарони ?

  • 609
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 119
как приготвяте макарони за бебчовците?

# 1
  • Мнения: 8 505
Сварявам ги с малко сол,измивам ги със студена вода и изцеждам,добавям масло (на око,можеш да сложиш колкото слагаш в попарата) и леко изсолено сирене.

# 2
  • Мнения: 4 621
Сварени, не добавям сол. Като ги извадя им слагам малко захар или сирене Peace

# 3
  • Мнения: 6 164
А как ще ги дъвче на 11 месеца?

# 4
  • Мнения: 8 505
Дъщеря ми дъвчеше на тази възраст.Ако не може-намачкани с вилица.

# 5
  • Мнения: 119
ок момичета,до тук ясно,но моята бебка яде пасирано.може би не си зададох правилно въпроса!:)искам да знам как точно постигате подходящата консистенция,защото като се пасират стават много лепкави.az dobaviam osven sirene,maslo i zahar malko voda i am,za da stanat na ka6i4ka.обаче не знам дали постъпвам правилно!?благодаря за отговорите!:)

# 6
  • Мнения: 887
Не съм правила все още макарони,само кус-кус(по-лесно ми е да го пасирам),добавям масло,сирене,ам и някакъв плод-в повечето случаи ябълка или банан.

# 7
  • Мнения: 887
ок момичета,до тук ясно,но моята бебка яде пасирано.може би не си зададох правилно въпроса!:)искам да знам как точно постигате подходящата консистенция,защото като се пасират стават много лепкави.az dobaviam osven sirene,maslo i zahar malko voda i am,za da stanat na ka6i4ka.обаче не знам дали постъпвам правилно!?благодаря за отговорите!:)

Стават глетави,но като ги разредиш малко с ам стават о.к.Не мисля,че постъпваш грешно.

# 8
  • Мнения: 101
След като ги сваря макароните изцеждам водата, но оставям на дъното малко, прибавям сирене, масло или маргарин и ги мачкам с вилица, докато са още топли. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт