Майстор, че да ти оправи колата..... и.... жената

  • 2 294
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 631
Хайде мацки, кажете:
Закарвате ли сами колите си на ремонт или преглед, когато е необходимо, имате ли си "личен" монтьор  Rolling Eyes и гласувате ли доверие на такива хора? Или оставяте мъжете да се занимават с тези работи?
Моята работа е в такава среда и си имам личен монтьор, като на друг не давам да ми пипа колата. Имам му пълно доверие и знам, че никога няма да се "изшарлатанства" с мен  Peace, както много сервизи в БГ, на които се носи славата от уста на уста. Някога захласвали ли сте се по монтьора, по тях...
Такова доверие имам на моя човек (не само за колата), че моя приятел почна да ревнува от него  Whistling И слабост си имам към него, де  Embarassed
Познавате ли хора, на които майсторите са оправили и колата и жената  Laughing и дайте покрай темичката да се веселим с други такива..... изрази и случки с колите и жените  Peace  Hug

# 1
  • Мнения: 899
Не. Звучи ми някак дребно-буржоазно.

# 2
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
като бях мома аз се разправях. сега не. не я обичам никак тая прослойка 99% са абсолютни мошеници. като чуя "майстор" и настръхвам от ужас Close

# 3
  • Мнения: 249
Аз познавам. Grinning

# 4
  • Мнения: 2 631
Познаваш??  newsm78

# 5
  • Мнения: 3 423
Не разговарям с изчуквачи.

# 6
По принцип мъжът ми си занимава с тези работи .... Нали за това съм го взела  Mr. Green
А за случки с коли и жени имам една любима... Естествено това става / лятото/ на светофара. Седя си аз в колата и чакам да светне зелено и ...седи си пича в неговата кола и си пее "Кой сега до теб заспива #Puppy dog"... ама така се е вживял и танцува.... и едни физиономии прави.... Абе май не е чак толкова интересно, но тогава ми беше много забавно. rotfImbo..

# 7
  • Мнения: 3 251
Има един лаф: "Майсторе, майсторе...да ти знам името, че да ти е*а майстора...". По темата-нямам такъв, а и мъж ми се занимава с возилото...

# 8
  • Мнения: 7 723
Мъжът ми ходи по майстори за колите  Wink

 Thinking Ама като се замисля  Thinking някак си не блазни идеята за личен автомонтьор Thinking... по-скоро бих си намерила личен електротехник, или водопроводчик...  Thinking Whistling

# 9
  • Мнения: 249
Какво те учудва?

# 10
  • Мнения: 252
Имам си личен от 8 год. вече. Всяка вечер си лягам до него, а децата му казват "тати".

# 11
  • Мнения: 13 512
Аз имм една приятелка, която се ожени за "майстора ", докато правяше ремонт у тях...и така и си остана у тях...много  се смяхме,"че си намери  :майстора". Laughing

# 12
  • София
  • Мнения: 171
Винаги съм се чудила какво секси има в мръсно, потно, миризливо монтьорско тяло Sick

# 13
  • Мнения: 252
Винаги съм се чудила какво секси има в мръсно, потно, миризливо монтьорско тяло Sick
Мръсен и потен е само в гаража. Но извън него е стегнат секси мъж.

# 14
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Винаги съм се чудила какво секси има в мръсно, потно, миризливо монтьорско тяло Sick

А, абсолютно. Като им видя мръсните ръце и се чудя как ли си галят жените.

По темата, имам личен майстор за колата и му се доверявам защото се познаваме от години, но хич и не съм си помисляла че може да ме пипне дори по панталона с тия ръце.

Общи условия

Активация на акаунт