С какво миете пода?

  • 4 720
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 277
Задавам този въпрос защото не съм сигурна, 4е това с което мия аз е добро решение. А именно с Мистър Пропър въпреки, 4е става дума за паркетен под. Малкия 4овек пропълзя и няма спиране. Мия му ръцете по 100 пъти на ден, но все ми е притеснено.
Как се справяте с хигиената и притеснявате ли се, 4е децата си пъхат мръсните ръце в устата?

# 1
  • Мнения: 6 164
С Медикс за теракот и не му мия ръцете. Thinking Явно не се притеснявам толкова.

# 2
  • Мнения: 277
Ох, и аз искам да не се тревожа...ама характер Embarassed

# 3
  • Мнения: 209
С Доместос, където има теракот. Но после задължително приветрявам навсякъде.

# 4
  • Мнения: 3 456
Ами, не си спомням да съм се притеснявала толкова- иначе теракота с Мистър Пропър, а паркета с Пронто

# 5
  • Мнения: 295
Ами, не си спомням да съм се притеснявала толкова- иначе теракота с Мистър Пропър, а паркета с Пронто

 Peace точно

# 6
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 525
Теракота с Мистър Пропър,а паркета с Пронто.Килима се минава с прахосмукачката,а котката и детето са на него.Не се вманиячавам! Peace

# 7
  • Мнения: 11 607
Пронто за паркет и Пронто за твърд под

# 8
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Медикс за паркет и Циф за теракота Grinning

# 9
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Вчера си купих Мр. Пропър, а преди това миех с Аякс.....

# 10
# 11
  • Мнения: 2 401
От лекари съм чувала, че здравето няма много общо с хигиената.  Откакто  и зъболекарката ми изнесе една такава лекция, спрях да се кося за търкалянето по земята и навън.  Не се коси и ти, нека човека опознава околния свят.  Wink Иначе ползвам Пронто и Медикс. Ходим си по бели чорапи и бели си ги  хвърляме в пералнята.

# 12
  • Мнения: 277
Мерси за съветите! Ще се опитам да не се шашкам толкова много Sunglasses

# 13
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Медикс за теракот с аромат на момини сълзи. Колко са 1-2 капачки в цяла кофа вода...

# 14
  • Мнения: 2 401
Точно заради този аромат  го ползвам сума ти време и нямам никакво намерение да го сменям. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт