Как да си направя косата от естесвено тъмно кестенява 2 тона по светла..

  • 1 781
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 163
Как да си направя косата от естесвено тъмно кестенява 2 тона по светла..
Бях на кичури но ги матирам редовно със Garnier защото много жълтееха.
Сега си мисля да си взема боя на Loreal Excellence creme 8.1 

Rich, creamy, no-drip formula - Color with depth - Superb Gray Coverage - Deep Conditioning - Gentle for chemically processed hair - Light foaming action lets color penetrate quickly - Adheres evenly with no dripping - Use with 30 Volume OREOR Cream Developers - Professional Use Only

 и да се боядисам с надеждата , че  ще успея в моето начинание. Не искам да ползвам разни там неща от типа на блондорите, че ще остана без коса. А има ли на4ин хем да се изсветля малко и хем да ми се запазят и кичурите макар и в друга тоналност?
Вие какво мислите.Какво да направя

# 1
  • Мнения: 9 063
Това най-добре фризьор да ти го каже, като те види на живо, защото аз не си представям точно какво искаш и каква ти е косата в момента.
Това, което мога да ти кажа, че е добре да гледаш какво пише на кутийката на боята - за каквъ цвят е подходяща и дали може да изсветли толкова, колкото ти искаш Simple Smile

# 2
  • Мнения: 10 982
Изсветлих си косата както ти искаш с бои на L'Oreal и Londa, но след консултация с фризьор. Преди това не беше боядисана, кичури също нямах.

# 3
  • Мнения: 15
и аз мисля малко да се променя и след консултация с фризьор решихме да направим на кестенявата коса червени кичури досега не съм имала такива ище ми е интересно как ще бъде така че питай фризьор най добре ще ти каже

Общи условия

Активация на акаунт