Трансфер и лежане след него?

  • 17 665
  • 24
  •   1
Отговори
  • В центъра на моретата
  • Мнения: 1 575
Здрвейте,
предстои ми трансфер и ме интересува колко време е необходимо да се лежи след него? Зная, че в деня на трансфера се лежи до вечерта, а на следващите дни също така трябва да  е? Може ли да се работи, при положение, че работата е на бюро?

# 1
  • Мнения: 1 950
Попитай доктора си. Моят доктор не ме е карал да лежа непрекъснато. Беше ми казано да съм спокойна, до колкото мога и поне 10 дни да не ходя на работа, нищо че работата е на бюро.
В крайна сметка е по-важно психическото състояние. Тя работата ти може да е на бюро, но да си подложена на стрес, а това не е препоръчително.

Късмет и стискам палци  bouquet

# 2
  • Мнения: 2 381
Заек, няма нужда от никакво лежане. Нито непосредствено след трансфера нито следващите дни. Само гледай да не вдигаш тежести и никакъв секс до датата на теста.
Успех Simple Smile

# 3
  • Мнения: 4 324
Само да се включа със стиснати палци.

Успех!

# 4
  • Varna
  • Мнения: 1 094
На мен също док. ми каза да не се залежавам след трансфера, просто да се пазя от физическо натоварване.

# 5
  • Мнения: 229
Аз лежах. Толкова бях шашардисана, че чак ме беше страх да ходя до тоалетната. Joy
Сега знам че е било излишно, но тогава така се бях спекла, че чак не ща да си спомням.
Не е необходимо да лежиш, ако е писано да стане, ще стане.

# 6
  • Мнения: 1 612
Аз лежаш 3 дена. След това си хванах влакчето и се прибрах във Варна, където лежах до теста.

# 7
  • Враца
  • Мнения: 173
Зная че не е необходимо постоянно лежане, но аз за по сигурно почти не ставах от леглото до теста.
Стискам палци, успех   bouquet

# 8
  • Мнения: 1 143
Аз полежах първите 2-3 дни, но чак пък да не ставам от леглото...  Стискам палци за успех!  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 9
  • София/ Плевен
  • Мнения: 354
Стискам палци всичко да е наред. Аз лежах само два часа непосредствено след трансфера- това беше задължтелно в болницата (неподвижното лежане на носилката на която са ти правили трансфера). Нямах търпение да свърши времето та да "изтичам" до кафето за няколко цигарки. Не съм ходила на работа до теста... а и след това. Все още съм в болничен, но други "диети" не съм спазвала- пиех си кафета с кола и цигари, излизах си с приятелки, всеки ден пътувах до клиниката да ми вливат системи, че имах хиперстимулация още преди пункцията. Е, внимавах с натоварванията, но аз съм си поспаливка по принцип, а и от Утрогестана съвсем, така че не ми се налагаше да лежа насила- хапчетата ми "отрязваха главата", а аз ги пиех 3 пъти по 3 капсули... Единственото, което направих е първите дни след трансфера да хапвам по един ананас на ден. В някой от форумите попаднах на инфо, че подпомагал инплантирането... Сега чакам близначета. Получиха се от първия път... Успех на всички!

# 10
  • Мнения: 415
Нямах търпение да свърши времето та да "изтичам" до кафето за няколко цигарки.

Похвално  Crazy
И предполагам продължаваш да пушиш?

# 11
  • Мнения: 420
Аз ходих при Стаменов и не ме караха да лежа.
След трансфера лежах на кушетката около 20 минути и това беше.
При мен опита беше неуспешен.

# 12
  • Мнения: 415
Не е необходимо да се лежи повече от 20 мин. след трансфера. Не е това причината за неуспеха.

# 13
  • Мнения: 107
и мен ме е страх да се движа, толкова ми е смешно и тъжно, тези две седмици до теста ще се притеснявам много!!! оба4е се движа, док. каза че залежаването също не е много хубаво, не трябва да се натоварвам и трябва да съм спокойна

# 14
  • Мнения: 769
Доколкото знам не е задължително залежаването.. На мен ми предстои процедурата и смятам да се се кротна до толкова, че да не пътувам по няколко стотин км седмично служебно..

Нямах търпение да свърши времето та да "изтичам" до кафето за няколко цигарки.
Това изречение хич не ми звучи уместно..

Общи условия

Активация на акаунт