СРЕЩА НА НОВИТЕ КУЧЕТА:)

  • 10 803
  • 352
  •   1
Отговори

Анкета

За срещата на 23 март, петък в София предпочитате кое заведение?

Опции:

* Гласуването приключено: чт, 22 мар 2007, 10:06

  • Мнения: 1 792
айде сега да решим кога да е купона Hug

# 1
  • Мнения: 660
Аз гласувах за 4 седмица на март. За мен Пловдив е ОК.  С радост ще се поразходим, ако не двамата с мъжа ми, то аз ще дойда. Поне за сега нямаме планове. Simple Smile  Peace



# 2
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Скачам и аз на анкетката Mr. Green. Гласувах с юни-юли, просто тогава е най-вероятно да бъда...

# 3
  • Мнения: 1 792
Bec аз специално заради теб я пуснах тази опция така е лятната среща ще се прави когато си дойдеш.само гледай да не се явиш и ще те пребия Mr. Green

# 4
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Aaaaaa, това е заплаха за физическа саморазправа!!! Ш' са оплача на модератор, ша знаиш!!  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 1 792
то и модератора лятото ще миткат по Арбанаси или нейде из баирите-такаче няма кой да те спаси.такаче стягай куфарите и ни вписвай в програмата че иначе  bambam fight newsm47

# 6
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Аз пък гласувах за трета седмица на Март. Не за друго, ами на 12 или 13 съм на защита на дипломна работа. После ще мога да почерпя! А за лятото - то се знае!

# 7
  • Мнения: 270
и аз съм за лятото по принцип, ама ако решите за март пак ще си помисля  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 851
Аз гласувах за третата седмичка на март, но... когато и да кажете ще се опитам да дойда! А за лятото е чудесна идейка - за втора среща е супер! Само да попитам - мъжлето ми мога ли да го взема?  Blush За първи път ще съм на такава среща и незнам каква е традицията  Blush

# 9
  • София
  • Мнения: 3 688
Момичета,аз още не съм гласувала,защто ми се иска първо да разбера къде е мястото на срещата:)

# 10
  • Мнения: 802
И аз ще гласувам за среща в средата на март, смятам до тогава да съм готова с гадния ремонт, че сили не ми останаха и ще ви раходя из пловдив .

# 11
  • София
  • Мнения: 3 524
тези с коремите "броят ли се"  Mr. Green?
Щото имам желание, въпроса е дали няма да ми забранят да пътувам, но засега няма признаци. по принцип имам претенция и за мъжлето че няма да ми да де да карам със сигурност с търбухчо. ама той е много мил и добър и няма да ни "пречи" само ще стои и ще ни се чуди на акъла  hahaha
срещата юни -юли ми се вижда най-добре ама пък живот и здраве ше земем да се раждаме юли, та знам ли...
ако броите кореми, броите 1+половинка за по-към края на март или за лятото  Peace Hug
не съм гласувала ама ако требе- ще!

# 12
  • Мнения: 1 792
ВСИЧКИ- скореми,без кореми,с мъже,без мъже са добре дошли на купона.още повече тези с коремчетата трябва да има кой да ги отсрами в питиетата,че те ще са само на онези витаминозните сокчета(най много да дизенфикцират устата малко) Mr. Green
срещата я решихме че ще е в Пловдив.педлагам който може да се сберем сега на март,а през лятото ще направим втора срещичка

# 13
  • Мнения: 851
elpet: Броят се и коремчета и мъжлета  Joy и аз мисля да взема моето мъжле - и той е много добричък  Heart Eyes
Хей, вие Пловдивчанките.... и най вече ти mu6moro4e ... да му мислите къде ще ни настанявате всичките  дотогава хихихиих  hahaha

# 14
  • Мнения: 1 792
душа голяма имам ,ако трябва на дюшеци по земята ще спим.всички сте добре дошли. Hug
прдлагам до края на седмицата да видим колко ще сме и после ще ви разпределим Пловдивчанки-кой в кой ще спи Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт