Имам силиконов бюст и искам да кърмя. Моля за вашия опит.

  • 4 115
  • 9
  •   1
Отговори
Привет на всички!
Преди 3 години си уголемих бюста, а сега съм бременна в 8-ми месец.
Много моля тези от вас, които имат подобен опит и са наясно със ситуацията да ме посъветват какво трябва да правя и има ли нещо по-специфично и различно от нормалния случай- имам предвид мога ли да се изцеждам, кога, как и колко дълго да го правя?
Да правя ли нещо по-специално за зърната и гърдите си преди раждането?
И също така, по време на бременността задължително ли е непрекъснато да нося сутиен, дори и нощем?
Моля и медицинските лица също да се включат с мнение.
Благодаря предварително на всички!   bouquet

# 1
  • Мнения: 294
Много интересна тема, винаги ми е било любопитна, въпреки че едва ли някога ще ми се наложи да го преживея.
Няма ли някой с опит да сподели ?

# 2
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Най-напред - опиши къде са подплънките и прочее детайли, които могат да са важни Simple Smile
Като цяло - уголемяването на бюста не е противопоказание или проблем за успешно кърмене (за разлика от операцията за намаляването му, която може да е проблемна). Стига да имаш желание, самото наличие на силикон в бюста не е проблем Grinning

# 3
Протезите се слагат под мускула, поне в моя случай е така. Това означава, че млечната жлеза си остава най-отгоре, без да се пипа, както е в оригиналния вариант  Mr. Green

Много ще се радвам някоя майка, която е със същия казус да се включи  Hug

# 4
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Хъ-хъ, протези, да. Това беше думата...убягна ми одеве, ама се разбрахме Laughing
В този вариант - нямаш никакви проблеми, стига да имаш желание да кърмиш.

# 5
  • Мнения: 1 873
Ей, тва е сега тема.  Peace
А консултирахте ли се с хирург?

# 6
# 7
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 220
мисля, че във форумите на Тялото имаше такава тема, потърси и там, ако не знаеш английски Peace

# 8
  • Мнения: 1 896
Не че ще ти е от практическа полза, но само да спомена, че Памела Андерсън например е кърмила успешно.
Поздравления за избора ти и ти да го направиш!

# 9
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Протезите се слагат под мускула, поне в моя случай е така. Това означава, че млечната жлеза си остава най-отгоре, без да се пипа, както е в оригиналния вариант 
Аз мислех да кърмя сина си 8-10 месеца и да си сложа силикон, а третото бебе да го правим след 3-4 години и да кърмя със силикон.
Е да, ама с моя юнак още се кърмим, а имам планове и за трето бебе скоро, затова се отказах. Но когато протезата е подмускулна - нямаш никакъв проблем (консултирах се с трима различни хирурзи)
Успех, и едно здраво кърмаче ти желая!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт