А видяхте ли това?

  • 452
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 493
Дано не повтарям някого ама немога да търся. Попаднах на интересно филмче. Впечатлена съм от идеята. Имам забележки относно реализацията обаче... Можеше да наблегнат повече на бебето и майката вместо на дядото, който запецва отвреме на време. А и е доста скучничко... аз лично се отегчих по едно време.
Хареса ми че този дядо каза, че препоръките на педиатрите са МИНИМУМ 6 месеца кърмене. Тогава детето започва да приема и друга храна. Но пък след това каза, че кърменето продължава до година... Както и да. После пък на бебето му даваха вода да пие... Абе гледайте. Ще с ами интересни и вашите коментари.

Но все пак е МНОГО похвално, че има изобщо подобно филмче!!! Може би другият път ако някоой прави нещо подобне да с еразрови малко и да се свърже с ЛЛЛ...

ЕТО ГО : тук

Моля извинете разсеяния ми бременен мозък...

Последна редакция: вт, 27 фев 2007, 00:30 от Yanche

# 1
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Аз нещо не разбрах, къде е това филмче? newsm78

# 2
  • Мнения: 284
няма звук при мен Confused

# 3
  • Мнения: 3 718
Наистина е малко протяжно. Но все пак е нещо. За съжаление се вижда много малко кърмене, а мнооого приказки.   
Може и по-добре   Mr. Green

# 4
  • Мнения: 1 559
Не знам от къде търпение да го изгледам  цялото, но изгледах го (тук там пропусках по нещо, но като гледах, гледах критично). Имам некои забележки към пИдиатъра (той сам така се нарича)  Wink - кърменето трябвало да продължи поне до 6 месеца (ами ок да речем), а най-добре до годинката - до тогава било най-физиологично.. Небезизвестната "нефизиологична" кърма изведнъж се появява, тъй като някак си е разбрала, че детето е станало на годинка. И това с шишето с водичка хич не ми се понрави. И по отношение на акушерката не всичко беше съвсем както трябва (струва ми се прекалено неделикатна намесата й по поставянето на гърда - майката чудесно щеше да се справи и сама с малко вербална помощ; освен това поне една или две от позите се нуждаеха от възглавница, не изглеждаше на майката да й е удобно да й висят ръцете; а пък по едно време като даваха как трябва да е правилното поставяне, бебето доста се беше изплъзнало надолу и имам чувството, че дъвчеше само зърното или поне устичката му не беше достатъчно широко отворена).
До тук с критиките - и този материал е нещо, макар и с чисто рекламна цел.  Simple Smile Пък и имайки предвид спонсорирането на вестника на Българската Педиатрична Асоциация (която не е член на Световната) от производител на АМ, това си е постижение.  Wink

# 5
  • Мнения: 182
А защо при мен филма постоянно прекъсва newsm78

# 6
  • Мнения: 1 432
Много хубаво филм4е,браво на теб 4е си го намерила  Hug

# 7
  • София
  • Мнения: 2 493
Наистина е малко протяжно. Но все пак е нещо. За съжаление се вижда много малко кърмене, а мнооого приказки.  

Е точно и според мен това е основният проблем. Основно гледаме някакъв дядо вместо сучещо бебе. Акушерката не е толкова зле, но като цяло филмчето е леко в стил "Космодиск".
Хич не ми се иска да оплювам подобни опити... ама наистина са си оставили малко ръцете. Трябва да има и продължение филмчето - поне с такова впечатление останах.

Общи условия

Активация на акаунт