До мамите в UK

  • 537
  • 5
  •   1
Отговори
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Здравейте мами! Обръщам се към вас с една молба. Вие винаги сте ми помагали затова ви моля и сега да ми помогнете. Ако има мами които са заминали да живеят и работят в Англия с посредническа фирма. Може и на лични но да споделят ако не е тайна с коя фирма.Разбира се ако е позволено от модераторите. Предварително благодаря!

# 1
  • Мнения: 1 959
Съжаявам не мога да ти помогна само побутвам темата напред

# 2
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 639
И аз се интересувам от темата.

# 3
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
aniji, Все пак ти благодаря! Жалко че никой не може да ми отговори. И аз съм от Добрич но живея на морето - това между другото

# 4
  • Мнения: 1 959
aniji, Все пак ти благодаря! Жалко че никой не може да ми отговори. И аз съм от Добрич но живея на морето - това между другото
Много хубаво още една мама от Добрич полека лека ще наберем мнозинство  Peaceсори за офф-а

# 5
  • Мнения: 1 860
 Не пишеш какво по-точно те интересува. Аз дойдох с посредническа фирма. Мненеието си ще запазя за по-късно и на лични. Какво искаш да работиш? Сама ли искаш да дойдеш или имаш семейство което искаш да доведеш с теб? Не може просто да се зададе един основен въпрос и да се очакват хиляди предложения.  Peace Ако те интересува все още пиши.

Общи условия

Активация на акаунт