Кенгуру Chipolino?????

  • 845
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 171
Мили мами, моля за съвет  Praynig
Имаме ето такова кенгуру http://www.pakostnik.com/bg/pics/6163591230.jpg
Моля ви за мнения, дали сте доволни от него и може ли беба да се наси с гръб към мен и ако да то как  newsm78 Вчера с тати се мъчихме да го разгадаем, но без успех  Blush
Благодаря ви предварително   bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 368
И аз имам същото кенгуро, но досега съм носила Влади само с личице към мен, незнам дали може с гръбче, мисля че не. Поне така ми се изглежда - модела е с твърдо гръбче и именно това е причината да не може да се носи бебето с гръб към нас. Ама ако все пак разгадаеш нещо, сподели  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 171
Ами днес с това ще се занимавам и дано го разгадая  Praynig А ти доволна ли си от него?

# 3
  • София
  • Мнения: 368
Ами да, на мен ми е удобно. Аз особено го използвам като ходим по магаазините и където не е удобно да се минава с количка. Довлона съм, стабилно е. Детето се чувства добре в него, въпреки че с тези дебели зимни дрехи сега му е малко тесничко на милото  Laughing

# 4
  • Мнения: 4 111
Колко струва това кенгуру? С твърд гръб е, нали? Предполагам става за съвсем малко бебе.

# 5
  • Мнения: 171
Да с твърд гръб е. Не знам колко точно струва, подарък ни е, но мисля, че е под 30лв. така поне го виждам по on-line каталозите.

# 6
  • София
  • Мнения: 368
26 или 28 лв. е, аз го купих от Хиполенд.

Общи условия

Активация на акаунт