Шампоан/балсам или маска за коса със сухи краища и мазни корени

  • 23 135
  • 46
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Знам,че тук ще получа много компетентни отговори  bouquet
преди време ми помогнахте до се отърва от невероятния пърхут/почти де сега имам,но много по малко/ Wink
Косата ми след  раждането стана много странна.по-принцип е чуплива,но сега или много се омазнява или пък пърхут ми излиза/вече знам как да го огранича/,или пък се изсушават много краищата Shocked
Подстригах се на къса черта или по скоро каре е май newsm78,като си мислех че ще се начупи малко,както става винаги когато я скъся.този път не стана така. SadСега седи една..........никаква,не става да се оформи по никакъв начин ooooh!Гледам че корените пак се омазняват много,а пък краищата са мнооооого сухи.
Преди време имаше един шампоан на Гарние за сухи краища и мазни корени.Някой ползвал ли го е и ако да,нека да сподели как е.И въобще за някакъв продукт,който помага при такъв проблем.
Благодаря предварително  за вниманието  bouquet  bouquet  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 243
Аз съм го ползвала този шампоан, но щом нямам ясен спомен, значи не е помогнал много! Но на всяка коса действа различно,така че не пречи да го изпробваш...
Ако проблемът е по-сериозен,по-добре си вземи медицинска козметика,имаше доста теми за шампоани против омазняване на косата и доста предложения!
Успех!

# 2
  • Мнения: 27 524
Вземи си просто течни кристали и след измиване нанеси малко само на връхчетата.

# 3
  • Мнения: 4 473
Вземи си просто течни кристали и след измиване нанеси малко само на връхчетата.

Или балсам без отмиване, нанесен само в краищата. Wink
Аз имам абсолютно същия проблем с косата си. Покрай изправянето започнах да ползвам кристали и се родих. В случай, че не я третираш със сешоар, преса и пр., балсамът върши същата работа.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Мерси момичета  bouquet
Сега ще отида да си взема един балсамец,но се чудя какъв newsm78.
или кристали Thinking

# 5
  • Мнения: 578
Такъв шампоан има и Schwarzkopf - Gliss Kur. За мазни корени и сухи краища. Има и същия балсам. Аз съм със същия тип коса, но се мия с шампоан за мазна коса, а само на краищата слагам балсам за суха или нормална.

# 6
  • Мнения: 5 140
Вземи си просто течни кристали и след измиване нанеси малко само на връхчетата.

Подкрепям. Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 3 676
Откакто се правя на кичури имам същия промбем-преди това цялата коса ми ставаше мазна на 3 дни Crazy
Използвам шампоан за мазна ,а балсам на Schwarzkopf - Gliss Kur/За мазни корени и сухи краища/.Отмивам след това
Кристали не съм ползвала-как се слага туй чудо и как действа newsm78 Praynig

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Аз имам чувството че всички шампоани за мазна коса,омазняват още повече newsm78.А даже и след някои се появява и пърхут.за това съм в такава чуденка какво да взема Thinking.нещо което хем да не ми омазнява корените,хем да не ми изсушава краищата newsm78 newsm78 newsm78.-
Ще се набутам в някой голям магазин и ще огледам Confused
ще съм благодарна,ако видя и други мнения по въпроса  bouquet

# 9
  • Мнения: 83
Останала съм с впечатлението, че всички шампоани са агресивни за косата. И понеже не може съвсем без тях лично аз си купувам тези за нормална коса, защото са по-меки. Слагам малко и то предварително разреден с вода, така не дразни кожата на главата. Но течните кристали са наистина добри- хем подхранват косата /аз лично ги нанасям по цялата дължина- така постигам мекота и обем/, хем я оформят /със сешоар, като те предпазват косъма от горещата струя/. Кристалите предпазват и от цъфтене, което го отдавам на мекотата, която придават и на това, че не позволявят косата да се заплита.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Чак сега ми проработи търсачката и намерих много,ама мнооооооооого мнения по въпроса Shocked.сега ще ги прегледам и ще избера нещо Wink
Благодаря на всички и се извинявам че пуснах тема която многократно е дискутирана Embarassed  bouquet

# 11
  • Мнения: 4 916
Препоръчвам ти хума в корените на косата и след това какъвто шампоан ползваш.

# 12
  • Мнения: 1 564

Използвам шампоан за мазна ,а балсам на Schwarzkopf - Gliss Kur/За мазни корени и сухи краища/.

Peace

# 13
  • Мнения: X
Отново привет, мила!
Бях чувала, а и бях ползвала  шампоан за мазна коса и балсам за суха - само в краищата - доволна съм от розовия балсам на елсев, а също и от този за мазна коса - жълто - зелената серия - прави косата невероятно мека и "дъхава" - на цитрус. За пърхута обаче не помага много и както ти казах използвам Фруктис. Ползвала съм и Клоран, но още повече ми се скапа косата.

# 14
  • Мнения: 311
А на Rene Furterer пробвала ли си,има шампоан за мазен скалп и сухи краища,аз лично много съм доволна от него.А и задължително използвай и кристали  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт