защо постоянно ми се яде шоколад?

  • 3 258
  • 19
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 505
винаги съм обичала сладкиши   ,но в последно време немога и един ден без шоколад.Незнам на какво се дължи това , ами се отразява на килограмите.Полудявам ако не ям нещо сладко и при вас ли е така има ли мамчета с такав проблем

# 1
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ами действа като наркотик. По принцип сладкото дейтва така... пристрастяваш се. Аз пия хром-Биоактив за целта.

# 2
  • Мнения: 656
В един форум, един психо-доктор споменаваше, че ако при депресия помага шоколад - то си за консултация със специалист .  Wink
Другото четено - при консумация на шоколадсе отделя ендорфин.  Blush
(То нали имаше една теория защо шоколада е по-добър от мъжа)
Моя теория - като ученичка ядях по 1 кутия шоколадови бонбони на ден (ако имаше налични) и въпреки това си бях кльощава та всички ми се смееха.

Заключение - щом ти се яде - яж си, избирай натурални без много захар.
Ако не напълнееш от тях - пиши тук във форума, да почваме и ний.  Crazy

# 3
  • Мнения: 189
И аз съм болна от тая болест  Mr. Green Просто не мога без сладко. На няколко пъти през деня хапвам по малко, но гледам да го ограничавам  Laughing

Рени, този Хром-Биоактив действа ли?

# 4
  • Мнения: 233
  Да и при мен е така. Успокоява нервите и мисля, че е по добре от цигари, алкохол и др. подобни.
   magi mei, защо не си направиш тест, EFP обикновено така правят бебките.  Peace

# 5
  • Мнения: 233
Ами действа като наркотик. По принцип сладкото дейтва така... пристрастяваш се. Аз пия хром-Биоактив за целта.
   Момичета внимавайте с тези хапове, че скоро една жена е починала след употреба на такива, тук из тези форуми го четох.

# 6
  • Мнения: 1 494
И аз се включвам в списъка с пристрастените. Напоследък и аз не мога без шоколад или нещо шоколадено. Да не е от зимата ... Wink

# 7
  • Мнения: 8 505
Ако не напълнееш от тях - пиши тук във форума, да почваме и ний.  Crazy

То това си е до организъм.И аз се тъпча с щоколади,баклави и какви ли още не сладки неща,но не ми се отразява (а аз искам Rolling Eyes)

# 8
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
 - Според Хомеопатичната Психология, Шоколада е един вид "заместител" на Любовта!  Hug

# 9
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Хихи, не знам дали е заместител на любовта, но аз именно след много "любов" и приятни емоции ям шоколад.

# 10
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Хихи, не знам дали е заместител на любовта, но аз именно след много "любов" и приятни емоции ям шоколад.


 - Бреееей, много си ненаситна бе, Грушенке!  Grinning

# 11
  • Мнения: 4 053
Хихи, не знам дали е заместител на любовта, но аз именно след много "любов" и приятни емоции ям шоколад.

хи хи,и аз така  newsm81

# 12
  • Мнения: 4 053
Аз пия хром-Биоактив за целта.
   Момичета внимавайте с тези хапове, че скоро една жена е починала след употреба на такива, тук из тези форуми го четох.

това истина ли е  Shocked

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
И аз съм в отбора на chokolate addicted welcome
А най ми е кеф да ям шоколад и да пия прясно мляко с него! Обожавам  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 6 164
Ако не се храниш пълноценно, апетитът за сладко е естествен, така организма се стреми да си набави бързи въглехидрати.

Общи условия

Активация на акаунт