Какво ще кажете за Ларош посе

  • 3 277
  • 23
  •   1
Отговори
Здравейте !Какво ще кажете за козметиката на Ларош посе/дано така да се пише/Аз днес бях на дерматолог и тя ми я препоръча,но досега се опитвам да намеря нещо за нея в нета или техен сайт но нищо.Дано някой от вас да може да ми помогне  bouquet

# 1
  • Мнения: 2 936
хубава козметика  Peace не се притеснявай!моя приятелка я ползва и е доволна..имаше проблеми лятото с някаква алергия и откакто дерматоложката й я изписа,лицето й е добре.

# 2
  • София
  • Мнения: 185
Това им е сайта-www.laroche-posay.com
Ето ти малко мнения на мацки ползвали техните продукти--http://cosmetics.forumsplace.com/forum-55.html&sid=45b96f33c … 52f8fc4731b4fda4e
  bouquet

# 3
  • Мнения: 8 505
Хубава козметика Peace

# 4
благодаря ти Tesoro   bouquetнадявам се при мен да има някакъв ефект че вече и аз незнам какво точно да мажа.Дали на ларош посе дали на виши дали на галеник.Почвам  пък дано ..Но продължавам да събирам мнения

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
И аз използвам Ларош Посе по препоръка на дерматоложката ми. Много съм доволна. И преди съм ги ползвала, но си купувах по мое осмотрение кремове. Сега взимам точно това, което ми предпише специалистът. Peace

# 6
  • Мнения: 10 982
От тази марка съм използвала измиваща пяна, матиращ крем и хидратиращ крем. Доволна съм Peace

# 7
sofft ако не е тайна каква е твоята кожа и какво ти е препоръчала да ползваш от тази серия.дано не те притеснявам с въпроса си

# 8
извинявай вместо soff съм написала sofft сори Embarassed

# 9
  • Мнения: 1 455
Много добра козметика.
Навремето дерматолог ми я изписа,да си лекувам кожата и се оправих.Ползвах измиващ гел и крем мисля,че за смесена кожа.Гела ползвах години наред,обаче не се препоръчва всеки ден-много изсушава кожата.
Скоро не съм купувала,но няма да сбъркаш Peace

# 10
  • Мнения: 224
Ползвала съм едно две неща. Не бяха лоши. Доколкото знам е качествена медицинска козметика, но ето още "малко" мнения за справка Simple Smile

http://www.makeupalley.com/product/searching.asp?x=y&Categor … GO.x=0&GO.y=0

http://www.ciao.de/search.php?SearchString=la+roche+posay+&Submit=Suchen

# 11
  • Мнения: 664
Доста неща съм ползвала и винаги съм била доволна (на френски се произнася позе)

Още нещо любопитно, имаме вила до градчето Ла Рош Позе, където се произвежда козметиката, има много хора, които идват там на санаториум за кожни проблеми, лекуват се минералната вода,която се използва в козметиката им. Аз имах ужасен червен обрив на челото мин.лято и след като се бях мацотила с какво ли не без ефект, с две намазвания с тяхната мин.вода, наточена от извора, се оправих Simple Smile

# 12
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Страхотна козметика за проблемна кожа. Имах преди време проблеми с кожата и ползвах ефаклар и ефалфа. Кожата ми стана много хубава. Но не е от най-евтината козметика, да знаеш.

# 13
  • Мнения: 5 647
От няколко месеца ползвам тази козметика и съм доволна. Ползвам Ефаклар гел за почистване и дневен крем със защитен фактор. Хубава козметика.

# 14
а възможно ли е от тази козметика да започнат да ми се появяват още повече пъпки newsm78

Общи условия

Активация на акаунт