Помощ!Добър очен лекар за 2 месечно?

  • 750
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 654
Бебето ми от изписването имаше гурел на едното, после на другото око- вече 2 месеца #Cussing out. Педито го лекува с хомеопатия, прати ни на очна, която й даде капки Офталмосептонекс и мехлем Фуситалмик, като каза, че има стеснен слъзен канал и това спомага да се събират бактерии. Междувременно й пуснах пълна кръвна картина и не всичко й беше наред- нисък хемоглобин, хематокрит , високи тромбоцити. Притеснявам се да не е нещо по- сериозно и искам да я заведа на очен, да я види, защото не са й взимали секрет. Може да е и платен.. Моля за съвет...

# 1
  • Мнения: 1 753
Не знам къде живееш....

Моята Анна имаше конюнктивит, когато беше на 2 месеца. Ходихме при един детски офталмолог в 3 градка болница. Това е в район Илинден, зад кино Арена. Ако мястото те устройва ще се разтърся за координати. Доволна съм от нея - тя взе секрет, изписа най-подходящите капки и всичко й мина.

Поздрави!   bouquet

# 2
  • Мнения: 654
Ал, точно в тази болница ми е педито, очната ни е Русева- моля за координати на някой друг Praynig.Мерси Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 752
Много хвалят Облашка във "Вита". Аз съм ходила при нея и съм много доволна, но я хвалят и за деца (бебета).

# 4
  • Мнения: 4 053
д-р Топов от МА интересували те?

# 5
  • Мнения: 654
Мони, разкажи? Нищо не знам за него.

nadezhda нещо повече за нея?

# 6
  • Мнения: 4 053
Мони, разкажи? Нищо не знам за него.

ами,мога да кажа само хубави неща за него,
той откри мързеливото око на синът ми,той коригира кривенето,
благодарение на него от 10% стигнахме до 90% зрение,
той направи операцията,и сега даже не носим постоянно очила пак благодарение на него
Господ здраве да му дава  bouquet

# 7
  • Мнения: 1 753
zizzu, за съжаление не мога да открия координатите на лекарката, а пък и името не си спомням  Embarassed Но тя се намира на 2 етаж в 3 градска болница, като се качиш от централния вход по стълбите на 2 етаж, тръгваш по коридора в дясно от лабораторията и вървиш само направо през целия коридор. Накрая излизаш в едно фоайе с асансьор и стълби и точно там с/у асансьорите е кабинета на тази лекарка. За съжаление не успях да намеря нито визитка, нито нищо - беше доста отдавна когато сме ходили... Тя е една по-възрастна жена, малко гадно се държи с майките, но иначе много се кефи на децата. Аз съм много доволна от нея. Така или иначе ако сте близо не ти пречи на накоя разходка с детето да отидете и да видиш поне къде се намира и как са й смените. Доколкото си спомням тя работеше само сутрин...
Успех!   bouquet

# 8
Синът ми също е със запушено слъзно каналче. Пратиха ни при д-р Лолова в Окръжна. Има и частен кабинет в центъра. Ако те интересува пиши на ЛС да ти дам неин телефон

# 9
  • София
  • Мнения: 134
Д-р Кемилев от МА. За д-р Топов също съм чувала само добри отзиви.  Peace Успех!

# 10
  • Мнения: 35
На нашето момиченце ще му правят сондиране на слъзните канали тази седмица в МА, така че евентуално скоро ще мога да дам подробности, ако някой се интересува.

# 11
   При деца с упорита гнойна конюнктивална секреция през първите месеци след раждането трябва да се има предвит, че те имат физиологично по-тесни слъзни канали. За преодоляването им е много важен масажът на слъзната торбичка, във вътрешния долен ъгъл на окото. Лесен е за извършване, но трябва да бъде обяснен от офталмолог или педиатър. Стенозата по правило се преодолява и не изисква сондиране или оперативно лечение.

                          За контакти: doktoroh@mail.bg

# 12
Виж какво ако имаш възможност заведи детето във Варна очна клиника "Света Петка" много добри специалисти са и ще ти помогнат. Проблемите с очите са сериозна работа и с тях шега не бива, ние с моето дете ходихме от лекар на лекар всеки си правеше експерименти със него докато накрая не стигнахме до очила но в тая клиника го оправиха.

Не всеки доктор си разбира от работата

Общи условия

Активация на акаунт