Колко често ходите......

  • 14 475
  • 92
  •   1
Отговори
Може би е малко гнусна тема, но се чудя дали някой друг има такъв проблем и искам да сподели ако иска и на лична. Имам лениви черва още от малка и не знам дали заради това не трупам и килограми. Не че не хапвам разбира се, но имам чувството, че всичко ми се лепи и не знам дали няма връзка с това Simple Smile

# 1
  • Мнения: 311
здравей,
аз ходя всеки  ден обикноено сутринта smile3550
ако не си с редовен стомах пробвай храни с повече баластни вещтества
като зеле,зърнени храни,пии много течности и успех  bouquet

# 2
  • Мнения: 3 537
Ахам, това има много голямо значение за да не се качват килца. Аз също от край време съм си с нередовен стомах, два пъти седмично ми е нормалното ходене да "3-та алея", е някога и един път Mr. Green....иначе изследваня съм правила и всичко ми е бомба както се казва  Simple Smile,но пък съм забелязала, че добре ми действат на стомаха киселото мляко,повече сокове, супички.....кофтито е, че често консумираме сухи и бързо приготвене храни... ...пия от време на време и от зеления чай  Wink
А и като влезна тука в Готварския и .... Mr. Green Crazy се замайвам и изкушавам от тестени изкушения и вкусотий разни  Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 9 865
Аз ходя през ден... зависи де, ама през ден ми е най-нормалното. Има хора по два пъти на ден го правят и им е добре... а аз се чувствам като жомба понякога, за целта прибягвам до едни шоколадчета слабителни... Но последните 3-4 месеца съм ок.
Доколкото знам при добър метаболизъм редно е всеки ден да си ходи човек... И че това оказва голямо влияние не само върху свалените килца, но и върху здравето, тонуса и дори тена на кожата...

# 4
  • Мнения: 949
Аз ходя веднъж седмично Blush

# 5
  • Мнения: 7 723
А , пък аз - акам всеки ден  Embarassed

# 6
  • София
  • Мнения: 570
Пробвай с ленено семе - счукано или смляно. По 1-2 с.л. на ден. Мисля, че ще ти помогне.  Няма силния разхлабващ ефект на повечето чайове, от които не можеш да излезеш от WC-то, а има леко слабително действие. В същото време е много полезно.

# 7
  • Мнения: 1 243
Нормалното е да се ходи по веднъж наден,за да се изхвърлят токсините. Не знам дали само от това зависи обаче натрупването на килограми. Ако щете вярвайте,имам познат, който ходи по цели 4 пъти на ден - всеки ден!!! - но си има шкембенце... Wink

# 8
  • Мнения: 8 505
Всеки ден.

# 9
  • Мнения: 817
Ооооо ,аз съм трагичен случай ,на това мойто май му се вика право черво.Кажи- речи след всяко хранене ,на ден по 2-3пъти Blush
Много е неприятно особенно като с в заведение ,защото обществени тоалетни не ползвам..........

# 10
  • Мнения: 12 294
Всяка сутрин. Е, понякога "пропускам", но обикновено не.

# 11
  • Мнения: 2 220
Аз бях с нередовен стомах с години... Оправих се с Активия с мюсли (натуралната, аз си слагах мюсли, за да е повече), ядох го повече от месец всеки ден, направо ми беше втръснало... Но се оправих! Сега ям рядко, за удоволствие, но проблем никакъв! А мина повече от година от моето лечение...

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Аз също имам нередовен стомах, но при мен е на моменти.
Забелязала съм, че когато пия повече течности (поне 2л. мин.вода на ден), нямам проблем.

# 13
  • Мнения: 266
Минимум 2 пъти на ден  Peace
Като почнах да пия чай "Инхуа" за около 5 дни стигах и до 6- 7 пъти  Sick, после пак си се върнах към нормалното за мен, но не се лъжете определено не съм слаба  Sad Имам излишни още 5 кг. от бременността, за да стигна до моите 60 от преди това (висока съм около 170 см) Така че както се вижда по килограмите ми - изобщо не съм била слаба, въпреки че съм "дрисличка" Blush

# 14
  • Мнения: 4 916
Има храни, които могат да ти помогнат - плодове (сини сливи, ябълки и др.), зеленчуци (моркови, зеле, салата и др.), овесени ядки (действат още след няколко часа). Ако ги съчетаеш с повече сокове, супички и ходене пеш, ще постигнеш добри резултати.

Общи условия

Активация на акаунт