детско парти край басейн??? newsm78

  • 3 380
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
Някой правил ли е такава изненадка на дечко? Разбрах че тук в Бургас се организирало нещо такова в хотел България, ако някой има опит моля спешно да каже че след две седмици ми предстои рожден ден и вече е време да запазя дата и час. Благодаря

Последна редакция: вт, 27 фев 2007, 13:42 от minion4е

# 1
  • Мнения: 677
Децата нямат спирачки..За кво им е басейна-ше се къпят ли в него?
Спасители наеми няколко поне..

# 2
  • Мнения: 212
еми естествено че ще се къпят, това е идеята, ами моя син е на 7 години а и гостите му ще са му наборчета, така че  се предполага че няма да му трябва спасител още повече  че това лято ходи на плуване а и басейна е детски

# 3
  • Мнения: 13 512
Не ми се струва добра идея през февруари в закрит  басейн. Лятото на открит- да...топло е,  децата могат да влизат,излизат...не могат да стоят във воодата  3-4 часа...

# 4
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не знаем колко са големи децата. Но, колкото и да са големи, не ми се вижда добра идея за този сезон. Да не говорим, че може и да е опасно.

# 5
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 705
Дано се включи Ах'не. Май си мисля, че тя прави такова парти на детето си преди време на същото място. Само че купонът беше в басейна, а не около него.

# 6
  • Мнения: 677
Ах'не няма дете..Тя Е дете  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 212
Дано се включи Ах'не.
Ако тя не се включи, аз ще се помъча да я издиря, благодаря ти че все пак ме насочваш, все пак е следа

# 8
  • Мнения: 1 893
Моя приятелка прави скоро рождения ден на 9-годишната си дъщеря точно в басйна на х-л"България"/Бургас. Стана голям купон. Има спасител. Можеш да си наемеш аниматор от някоя парти-агенция. Има кафене за родителите. И най-вече децата бяха силно впечатлени.

# 9
  • Мнения: 1 893
minion4e, кутията ти е пълна и не мога да ти изпратя съобщение.
Имаше 10-12 деца, беше топло, детският басейн беше само за рожденния ден. Имаше хора, но чак претъпкано не беше. Утре ще ти кажа точния ден.

# 10
  • Мнения: 212
не бях забелязала за кутията #Crazy, вече всичко е наред, ще чакам  инфо. Hug

Последна редакция: ср, 28 фев 2007, 11:30 от minion4е

# 11
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 705
Ах'не няма дете..Тя Е дете  Mr. Green


Грешка в никовете.  Mr. Green Дали не беше Ая Киара  newsm78 Май трябва да си купя гинко билоба.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт