Сняг се сипе на парцали......

  • 566
  • 2
  •   1
Отговори
Гледам през прозореца, вали сняг, ама сняг да искаш, а аз си мислех, че няма да има зима.........и като се замечтах ....... Аз мъж ми и детенце, някъде дълече от сивия град.....в някоя виличка......еххххх.....навън вали сняг, а ние сме се гушнали до камината..... и релаксираме, а после като заспи бебчо .......... Wink
 От едно известно време врънкам мъжо да ме води в Рибарица. Пролетта миналата година бяхме във вила "Българка" и така ми се ходи пак Simple Smile Горещо ви я препоръчвам. Кажете и вие някое хубаво местенце, което лично сте проверили, че съвсем скоро мисля да зафичим нанякъде..... Simple Smile

# 1
  • Мнения: 2 070
Отиди в другия подфорум...Този за пътешествията.
Иначе ти препоръчвам Чифлика, не е някакво особено прекрасно курортно, строи се насам натам, има един сносен хотел, останалото са стари станцийки и базички, но можеш да се къпеш в минерален топъл басей на открито и да вали сняг отгоре ти без да ти е студено.. с чашка уйски в ръка, да речем... Без детето, не се препоръчва. Чифлика е в Троянския балкан, през лятото определено местността е по-красива, ако сега няма сняг не е толкова очарователно.

# 2
  • Мнения: 2 229
Аз пък гледам през прозореца как вали cняг и си представям как ще станат минусови температури, снегът ще стане на лед и киша и аз няма да излизам от нас в знак на протест! Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт