Пролетна забава в Доганово - 03.03.2007г.!

  • 2 921
  • 55
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 248


Пролетна забава в Доганово! Датата е 03.03. Тръгваме в 9.00!!!
Подробностите по-долу в темата...



Сега говорих с Дунчев за събота...
Май му се строиха смешнички игрите, дето сме намислили. Питах го какво да очаква от пубертетски мозъци (моя и на ММка)?! Laughing
Това беше в кръга на майтапа...
Сега по същество...

1. Покананени ли са моторитите и ще идват ли?!
2. Колко човека ще ходим?!
3. Към колко ще сме там и до колко ще стоим?!


Моля за избистрим отговорите на тези въпроси, тъй като Дунчев трябва да уговори персонала - все пак е празничен ден. Praynig

Някой има ли диск с химна?! newsm78

Последна редакция: пт, 02 мар 2007, 17:20 от Luminosa

# 1
  • София
  • Мнения: 4 865
сега научавам за това, което ме кара да си мисля, че моторите не са организирани... може и да бъркам, сега отивам да им чета форума. ако е хубаво времето, бързо ще ги организираме. между другото, те миналата седмица скокнаха до доганово - по време, когато децата са били на училище, но са си поговорили добре с дунчев. и снимки донесоха Mr. Green

аз не знам дали ще ходя по няколко причини:
1. май още не съм оздравяла
2. официалният мото-сезон не е открит (т.е.  не се знае дали времето ще е подходящо за мотори)
3. кънки-сезонът не е закрит - момичетата няма да ми простят, ако не ги заведа на тренировка и поне една свободна пързалка.

а какви са смешничките игри (освен скачането с чували)?

# 2
  • sofia
  • Мнения: 7 477
сега научавам за това, което ме кара да си мисля, че моторите не са организирани... може и да бъркам, сега отивам да им чета форума. ако е хубаво времето, бързо ще ги организираме. между другото, те миналата седмица скокнаха до доганово - по време, когато децата са били на училище, но са си поговорили добре с дунчев. и снимки донесоха Mr. Green

аз не знам дали ще ходя по няколко причини:
1. май още не съм оздравяла
2. официалният мото-сезон не е открит (т.е.  не се знае дали времето ще е подходящо за мотори)
3. кънки-сезонът не е закрит - момичетата няма да ми простят, ако не ги заведа на тренировка и поне една свободна пързалка.

а какви са смешничките игри (освен скачането с чували)?


говорих с Оги,поканих ги,но каза,4е са зависими от времето WinkТака,4е newsm78...........нищо конкретно Mr. Green

# 3
  • Мнения: 3 248
Амииииииииииииии Янииииииииииииииииии, бягане с торти, без да я изпуснат (щафети) - с цел опазването на храната, решихме да е бягане с кани със сок - без да бъдат разляти. Rolling Eyes
Роси, времето го дават 14-15 градуса ... толкова уредих с Празников. Party

Мотористите кога ще знаят окончателно?! Praynig

# 4
  • Мнения: 908
Като са му смешни на Дунчев няма да участва  smile3542  Joy

# 5
  • Мнения: 2 534
Рано сутринта ми се обади един от рокерите (аз други не познавам ) , каза че няма да може да дойде , но негов приятел , който е фотограф имал такова желание . Фотографът е и с кола , така че със сигурност колите няма да са проблем .

Имаме със сигурност три коли , които може би ще намалим на две , с цел намаляване на разходите

Помислете и за подаръчета , че няколко майки имат желание малко да помогнат със закупуването

# 6
  • Мнения: 3 248
Като са му смешни на Дунчев няма да участва  smile3542  Joy

Всичко се връща. Рано или късно. bowuu
Почти съм готова със сценария за празника ... горко му и тежко му на г-н Дунчев. tooth

Сега ще му звънна между другото...
Ще му кажа, че ще ходим 5-7 човека, и ще присъстваме от 9 до 13-14-15 часа. Или нещо подобно. Rolling Eyes
Хайде, имате 5 мин. да дадете други предложения, човека чака отговори. hug

# 7
  • Мнения: 3 248
Жени, тоест колко хора сме...
Аз, ти, ММка, мъжа ти, кумата ти ... фотографа...?!?!

Часовете, които съм посочила удобни ли са ви?!

След малко ще ти пусна списъка, за който ме помоли сутринта. Hug

# 8
  • Мнения: 908
Оо, щом ще има фотограф, Веси, обличай балната рокля  Joy Ще снима Мис-ките тъкмо Simple Smile БРАВО!   bouquet
На мен ми е все тая кога ще ходим, важно е да отидем  Peace

# 9
  • Мнения: 3 248
Има ли желаещ за водещ?!
Както вече писах - почти съм готова със сценария, да не е все пак пълна импровизация. Rolling Eyes

Теди, Дунчев каза, че имат уредба - в нея ще включим микрофона, а и дисковете ще ги пускаме. Някое момче ще бъде ДиДжей, което ще бъде възнаградено разбира се.

# 10
  • Мнения: 908
Веси, айде ти да си водеща? Хем си го знаеш сценария Simple Smile А с дисковете как се развиват нещата? Има ли кой да запише? Нещо на Мадона, Джъстин Тимбърлейк, Роби Уилямс, Бритни Спиърс... нещо такова мисля аз  Thinking

# 11
  • Мнения: 3 248
Веси, айде ти да си водеща? Хем си го знаеш сценария Simple Smile А с дисковете как се развиват нещата? Има ли кой да запише? Нещо на Мадона, Джъстин Тимбърлейк, Роби Уилямс, Бритни Спиърс... нещо такова мисля аз  Thinking

Само, ако ти ми бъдеш личната асистентка...нещо като Снежанка на Коледа. Joy Joy Joy
Химна, да не забравите химна...

# 12
  • Мнения: 2 534
Да , права си , че трябва да уточним часа на тръгване , защото ще ми се обади фотографа и той да ме пита

# 13
  • Мнения: 3 248
Говорих с Дунчев!
Човека иска всичко да е ток и жица и е прав. Децата не са виновни, че ние не можем да се координираме или не можемд а намерим чували. Crazy
Така...

Разбрахме се: 10 часа да сме в Доганово, което ще рече в 9.00 тръгваме от София!
Само да видим от къде ще тръгнем...всъщност това няма значение, важното е, че в 10 ще сме там. Ще останем до към 14 часа. ОК? Praynig

Трябва всичко да ни е разграфено и да се движим по ноти.

Също така Дунчев помоли да занесем музика - танцувална, чалга, диско ... за да си направим дискотека накрая. Peace

Това е! Tired

# 14
  • Мнения: 2 534
Ок  Peace , в десет ще сме там
И сега какво , Дунчев иска да знае всяка игра , която сме измислили ли  newsm78 , ми то тепърва ще се чудим с какво да им грабнем вниманието  Sick

Разрових се и намерих два чувала от дебел плат , дали ще свършат работа  newsm78

Последна редакция: вт, 27 фев 2007, 22:02 от писна ми

Общи условия

Активация на акаунт