Усещат ли децата ви моментите ви на слабост...........

  • 1 397
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 334
и възползват ли се от тях?

# 1
  • Мнения: 2 005
Моят син се възползва естествено като сядаме да се храним #Cussing outНаправо е някакъв АД Mr. GreenЗапочва предварително да ме заплашва с повръщане,пък като ме види,че се и шашкам -на момента ми прави мизерията и повръща,та да ми е гадно,за това,че го карам да яде newsm78

# 2
  • Мнения: 2 818
Усеща и още как (още от най-ранна бебешка възраст)... но да се възползва.... не е точната дума, но прави повече магарии, защото и тя самата не се чувства добре и се обърква.

# 3
  • София
  • Мнения: 900
Винаги  Mr. Green

Дори понякога ме е страх от дъщеря ми -
абсолютно перфектен манипулатор  Twisted Evil, а е само на 14г.

Но пък и аз съм много открит човек  Hug

Оставям номера да мине, ако не надвишава моите лимити  Naughty,
но страха е, че тя расте и скоро може и да не усетя "врътката"

Дано да успее да го използва в живота градивно и за добро!!!  Thinking

# 4
  • София
  • Мнения: 7 097
Надпреварваме се коя е по-добър манипулатор... Mr. Green
При мен не бележи успехи, но при баба си... ooooh!

# 5
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Това им е работата на децата - да те работят.  Laughing

# 6
  • Мнения: 58
Децата имат много силна интуиция. Мисля, че не всички родители го знаят или ако го знаят понякога го забравят. Едва ли има нещо, което да немогат да усетят и да не реагират.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Не, не усещат. И не ме "работи"- не позволявам Naughty.

# 8
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Усещат и ме подлудяват,при баща им номерата не минават. Mr. Green

# 9
  • Мнения: 165
пробват се пък ако стане  Laughing

# 10
  • Мнения: 1 640
Децата имат много силна интуиция. Мисля, че не всички родители го знаят или ако го знаят понякога го забравят. Едва ли има нещо, което да немогат да усетят и да не реагират.
Надпреварваме се коя е по-добър манипулатор... Mr. Green
При мен не бележи успехи, но при баба си... ooooh!
     Да,и при баща й минават номерата.Омилостява го с ПРЕМРЕЖЕНпоглед и жалостиво повтаряне на "тате,тате",тичка при него и се гушка,а аз още повече пощурявам.Така само аз съм възпитателят,а таткото е добрият утешител!
  Да,ама като ги оставя сами в стаята за 30 мин примерно,чувам .че и той й се кара заради ровенето в шкафа и събарянето и повреждането на предмети.
  Ами,възползват се децата,явно им писва от нашия контрол,от забраните,предупрежденията и искат да изявят собствената си индивидуалност,да съпоставят своята и нашата воля,да ги съизмерят.Нищо ново под слънцето!

# 11
  • Мнения: 1 753
Това им е работата на децата - да те работят.  Laughing


Хаха, това много ми хареса....  Joy

Иначе усещат гадинките - всичко усещат! Ама при мене трудно минават номерата. Макар че понякога съм склонна да ги поглезя и да ги оставя да се правят на хитри  Laughing

# 12
  • Мнения: 3 089
при нас все още е в друга светлина. ако се натъжа или разплача за нещо си /хормони, бременски хормони Simple Smile/, петра идва и ме гушва  Heart Eyes

а за другото - много е малка още и не се е усетила как да ни командори. но не се и съмнявам, че бръмбарите в главата й скоро ще отлетят и ще започне експлоатацията.
баща й от сега й казва неща от сорта "като те гледам направо се чудя как ще те възпитавам", щото само я мачка и разнася на ръце  hahaha

# 13
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Имаше период, в който не устоявах на умолително вперените в мен сиво-зелени очи на Дени. До момента, в който ми каза "Как можа да ми откажеш, виж колко съм хубава!" Shocked
От тогава съм имунизирана към умолителни детски очи и подкупващи тънки усмивки.

# 14
  • Мнения: 953
На мен тия не ми минават. Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт