Как да се справя с хрема която продължава вече 1 година?

  • 1 014
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 278
Ще бъда страшно благодарна, ако някой от вас сподели опит или даде някакви рецепти за лекуване на алергична хрема. Вече цяла година съм така, секретите са бели като вода, но не спират нито ден. Все още не ме боли глава, но се чувствам адски зле, понеже съм постоянно със запушен нос, и със кърпичка в ръка. Пила съм кларитин, ксизал, пръсках какво ли не, най-силното фликсоназе, ама няма резултат. Правих си тест за алергии, било от прах, полени, дървета. Имам куче, ама алерголога твърди, че не е от куче. Вече не знам какво да правя. Не може това да продължава вечно.

# 1
  • Мнения: 57
Опитай със Сребърна вода.Тук много се писа за нея.http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=153633.0

# 2
С хомеопатично лечение ще ти мине бързо. Simple Smile

# 3
  • Мнения: 511
ДА НЕ БИ ДА ТИ Е ВЪЗПАЛЕНА ТРЕТАТА СЛИВИЦА.щом не е на алергична основа отиди на унг.и големите хора имат проблем с сливиците,и на тях ги вадят ако са болни.

# 4
  • Мнения: 2 751
А знае ли се от какво е хремата? Взиман ли е секрет от носа?
Може да са гъбички...Може да са някакви коки...Може да е трета сливица...
Може и да не е алергична, а да те лекуват грешно... Shocked

# 5
  • Мнения: 4 053
А знае ли се от какво е хремата? Взиман ли е секрет от носа?
Може да са гъбички...Може да са някакви коки...Може да е трета сливица...
Може и да не е алергична, а да те лекуват грешно... Shocked

ми,да  Thinking

# 6
  • Мнения: 104
Аз съм от години така ,поне от 3-4.Взима ли са ми много пъти секрет от носа и гърлото и нищо не се изолира.При мен предполагам ,че се появи от работа в среда с химии.На моменти затихва ,но вече даже не обръщам внимание.Винаги джобовите ми са пълни с кърпички.

# 7
  • Мнения: 133
Ентеросан 44, това е пробиотик- съдържа висока концентрация на живи активни клетки на лактобацили и бифидобактерии, микроелементи и витамини.Предназначен е за страдащи от алергии деца и възрастни.Той е естествен антихистамин.Също така пий сребърна вода, слагай си от нея и капки.Успех

# 8
  • Мнения: 233
С хомеопатично лечение ще ти мине бързо. Simple Smile
   Синът ми, който е на 18г. има същия проблем, когато започнахме хомеопатично лечение той бе негативно настроен, защото негов съученик се е лекувал по всевъзможни други начини дори със скъпи лекарства и инжекции и нищо. Но сега ако го попитате ще посъветва и вас да идете при хомеопат.
   Определено подържам мнението за хомеопатичното лечение. newsm10

# 9
  • София
  • Мнения: 1 097
Аз също съм за хомеопатията!

Може и по друг начин, но става по-бавно.

Общи условия

Активация на акаунт