Препоръчайте ми добър класически хомеопат в Пловдив!

  • 968
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 478
Ако знаете ми дайте координати!Не знам нищо и съм боса в тази област но реших че е вече време да посетя такъв!Дано ми помогне! Praynig
Чувала съм че алергии и хронични заболявания се повлияват много добре от хомеопатия и се лекували! Thinking

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 70
Zdravei Eli83,purvo izviniavai 4e pisha na latinica ,no kirilizatorami ne raboti i nemogat da mi go opraviat.Za klaci4eski homeopat moga da ti preporu4am dve lekarki v plovdiv ,mnogo gi hvaliat i az mislia da hodia.Moiata kuma si vodi deteto pri ednata i e mnogo dovolna.Tia se kazva Lubomira Fileva ,tel.620-680,620-690,620-629,pregleda e 25lv.Drugata mnogo dobra e d-r Nedeva ,ama ne priemala deca do 5godini ,tel.0888694447.Dano da moga da ti pomogna.I az sum se naso4ila kum homeopatia i nie sme na vashata vuzrast i dosega 3 puti ni izpisvat antibiotici.O6e vednuz izviniavai za latinicata i uspeh.

# 2
  • Мнения: 81
Моята етърва води 3 годишната си дъщеря при Любомира Филева и е много доволна. Виждам, че има координатите й , така че мога само да ти пожелая успех и дано и на вас помогне

# 3
  • Мнения: 2 478
Благодаря ви момичета ще и се обадя утре още!
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Мерси пак!

Общи условия

Активация на акаунт