Тържество за 8 март

  • 1 117
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 005
Мами,за първи път ще имам честа да отида и аз на тържеството на моят син послучай празника,за което страшно много се гордея bowuuМисля да занеса някакви сладки за почерпка,но не знам разрешено ли е newsm78Вие носите ли и какво например Thinking

# 1
  • Мнения: 953
И аз това си мислех, но трябва да се предвиди че децата са 30 и техните родите и госпожите с лелята.

# 2
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
При нас /и за двете деца/ не се носи от къщи. Почерпката се купува от събрани от родителите пари. Обикновено се разбираме децата да ни подарят по едно цвете и им купуваме по една пастичка, сок, солети...такива дреболии. Но купени.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 679
Нося почерпка, да. Разни опаковани дребни сладки по избор на щерката Simple Smile, соленки, пуканки, солети. Понякога нося и натурални сокове.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 079
Е, може да занесеш кутия с бонбони, дребни сладки, солетки, от онези, парти, бисквитките, сокчета, .... избери си нещо, което имаш възможност да вземеш.
Но защо не се консултираш с другите майки?  newsm78
Защото може да се получи "презастъпване" на солети, бонбони или др. под. лакомства за децата.  Tired

# 5
  • Мнения: 1 640
  Занеси каквото прецениш,но да има етикет с производител и срок на годност отбелязани.Иначе аз съм за домашните сладки и соленки,но не можело вече.А преди години в уч-щата на тържества майките носеха,тогава никой не се замисляше и слава Богу!А сега,щом има етикет--давай,нищо че е с консерванти!!!

Общи условия

Активация на акаунт