Търся кошара на ТСМ

  • 910
  • 11
  •   1
Отговори
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
Търся и не намирам  Thinking. Имате ли идея къде се продава в момента?

# 1
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Миналата седмица във вторник бях във Втора база на Илиенци, пред един от магазините я имаше разгъната, но цена не видях.

# 2
  • Мнения: 126
Вчера я гледах в ТСМ - а в нашия квартал /Света Троица/, но ти е малко далече. Ако искаш мога утре да погледна цената, защото днес вече е късно да извеждам дребния.

# 3
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Дано намериш кошара, от някое старо зареждане.
Защото от Нова година насам, ТСМ не са правили зареждане на каквито и да е стоки в БГ. Прекратиха договора си с фирма „Айвън 77”, която им беше дистрибутор до сега.

# 4
naidy къде точно се намира магазина? Би ли проверила цената, моля. А има ли второ ниво?

# 5
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
нес ходих и до двете местенца, които ми споделиха nandi и naidy  Hug! Хиляди благодарности за тях   bouquet  bouquet  bouquet
Обаче  Naughty, тези кошарки са ... меко казано боклук, защото:
 не са на ХАУК;
 нямат цип отстрани да излиза детето;
 нямат колелца;
 матрачето е отврат;
отвсякъде са с мрежа;
 нямат торба;
 нямат 2 колелца
 нямат джоб
 И СА ОТВРАТИТЕЛНО НИСКИ, което значи, че детето щом проходи и почти веднага ще може да я прескача.. Tired

Трябва да поясня, че търся от ТСМ-ските тъмносини кошарки, производство ХАУК, с ципче, 2 колелца и голям джоб отстрани. Blush

Ако някой знае къде се подава такава (може и в Пловдив), много моля да ми пише  Heart Eyes.

# 6
  • Мнения: 284
В Пловдив няма.Аз също търсих и накрая си взех Чиполино.Преди няколко дни в склада  на kev  имаше една,беше в окаяно състояние и струваше 90лв. ooooh!

# 7
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Няма и няма да има скоро, за съжаление.
Както ви казах ново зареждане през фирма „Айвън 77” не е правено от края на миналата година.

# 8
  • Мнения: 400
Днес точно видях такава кошарка! Беше даже и намалена на 70 или 80 лв. ще те излъжа.

В Пловдив я видях, в магазин KEV, намира се на Кукленско шосе, в редицата където е централата на DHL!
Тъмно синя на цвят, беше точно срещу вратата.

Успех!

нес ходих и до двете местенца, които ми споделиха nandi и naidy  Hug! Хиляди благодарности за тях   bouquet  bouquet  bouquet
Обаче  Naughty, тези кошарки са ... меко казано боклук, защото:
 не са на ХАУК;
 нямат цип отстрани да излиза детето;
 нямат колелца;
 матрачето е отврат;
отвсякъде са с мрежа;
 нямат торба;
 нямат 2 колелца
 нямат джоб
 И СА ОТВРАТИТЕЛНО НИСКИ, което значи, че детето щом проходи и почти веднага ще може да я прескача.. Tired

Трябва да поясня, че търся от ТСМ-ските тъмносини кошарки, производство ХАУК, с ципче, 2 колелца и голям джоб отстрани. Blush

Ако някой знае къде се подава такава (може и в Пловдив), много моля да ми пише  Heart Eyes.

# 9
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
Днес точно видях такава кошарка! Беше даже и намалена на 70 или 80 лв. ще те излъжа.

В Пловдив я видях, в магазин KEV, намира се на Кукленско шосе, в редицата където е централата на DHL!
Тъмно синя на цвят, беше точно срещу вратата.

Успех!

Благодаря за отговорите   bouquet.
Искам да попитам  KEV  на ул. "Кукленско шосе" има ли общо с АЙВЪН 7  newsm78

# 10
  • Мнения: 1 881
Аз имам преносима кошарка на ТСМ, наистина е много хубава:)

Чаках доста време, доставиха ми я от "Атракцион".

Предлагам ти една малко по - скъпа алтернатива на Хаук:


http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=1653

И в синьо я има:)

# 11
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
Момичета, благодаря ви много за отговорите и за съпричасността   bouquet  bouquet  bouquet.
Доста ми помогнахте и със съвети и с предложения. Благодарение на това направих, мисля, хубав избор Blush.


Спрях се на кошарка и вече купихме HAUCK Sleep ' n ' Play  Peace.
 Много е хубава, страшно съм доволна, няма няколко от екстрите на ТСМ-ската, но ще се справя, защото имаме и ТСМ-ска, та с двете деца в различните периоди ще ми трябват различни екстри   :bouquet

Общи условия

Активация на акаунт