КРЕМАЛСКА ДИЕТА

  • 2 678
  • 6
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 870
някои може ли да ми я каже  bouquet

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 70
Suzelivam 4e nemoga da pi6a na kirilica,no neshto mi se razvali kirilzatora,4akam da mi go opraviat ,a tazi dieta ia ima v novia broi na spisanie Po-Zdravi,pri neia triabva da iadesh do 40 to4ki vuglehidrati ,ima edni golimi tablici s to4kite na hranite v sledvacia broi 6e ima i konkretni recepti.Ako iskash 6e gi napi6a ,no 4akam da mi opraviat kirilicata.Ina4e spisanieto e 2.50lv. ima go po repovete.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 870
благоаря ти. щЕ СИ ГО КУПЯ УТРЕ. НО ВСЕ ПАК А КО НЯКОИ СЕГА МОЖЕ ДА МИ Я НАПИШЕ ЩЕ САМ МНОГО БЛАГОДАРНА  bouquet

# 3
  • Мнения: 936
Щом става въпрос за точки, това май е Точковата диета. Пише, че доста видни руснаци са отслабнали с нея. Ако не я намериш с това заглавие, пиши ми на лични и ще ти я пратя.
Провери и в началото на Красива мама, мисля че я има при другите диети.

# 4
  • Мнения: 1 952
И аз видях реклама на това книжле, ама беше 4 лв smile3506 иначе мисля, че иде реч за точковата диета, която из форума се споменава на много места.

# 5
извинете някой ще може ли да ми напише тази диета, ако му е удобно, защото нямам възможност да намеря списанието тези дни, а баща ми много иска да намери тази диета и да се опита да я приложи...
ако някой помогне ще го обичам вечно =)

# 6
  • Мнения: 13 512
Абе каква е тзи Кремалска диета? ОтКремъл ли  идва?Ако е така, моля, поправете заглавието!
ето малко инфо за нея:
Айде на водкатаааа

Цитат
Сигурно често срещате хора около вас, които правят диети. А може би самите вие сте от тези хора? Доколко ефективни са били тези, които сте пробвали досега, си знаете само вие. Ако все пак не сте намерили ефикасната диета, тук братушките предлагат т.нар. Кремълска диета. Нарекли я така, защото акохолът е напълно позволен в нея.
Идеята е, че всеки от продуктите, който консумираме си има определен брой точки за 100 гр. Тези, които искат да отслабнат, не трябва да ядат повече от 40 точки на ден. Месото и алкохолът могат да се консумират в неограничени количества, защото са 0 точки; после идват плодове и зеленчуци, които са с по 5-6 точки. Табу са хлябът и всички тестени изделия, сладкото, оризът, картофите. Но все пак, да не ви отнемам удоволствието да се запознаете сами с точните цифри. Хайде захващайте се, пожелавам успех на всички, които ще дръзнат да опитат! Казват, че се било отслабвало с 5-6 кг за една седмица Simple Smile

Цитат
.Диетата се основава на следното-менюто в нея е белтъчно-растително.Месо и риба се ядат в неограничени количества, но сладкото и хлябът са забранени.Има си специална таблица с точки.На ден трябва да изяждаш до 40 точки, за да отслабнеш.Така се свалят 5 кг. седмично.В 100 гр. хляб пшеничен има 50 точки или условни единици, в бирата -250мл.-12, в бадемите-16, в макароните-69, риба печена-0, свинско-0, прясно мляко-4,7 и т. н. С тази диета московският кмет Лужков е отслабнал сериозно.

Кремълска диета

Таблица

Последна редакция: пт, 02 мар 2007, 08:21 от monda

Общи условия

Активация на акаунт