полът на бебето

  • 1 822
  • 44
  •   1
Отговори
  • Мнения: 145
на кои мами от вас не познаха какво бебче ще имат и как се изненадахте вие и татковците при появата им?

# 1
  • Мнения: 1 029
На мен ми казаха в 5-ти месец, защото до тогава не се виждаше добре. Гинеколожката беше категорична, че ще е момиче и така се оказа, така че за нас не беше изненада.
Има много такива стари теми, можеш да потърсиш чрез търсачка.

# 2
  • Мнения: 11 003
За първи път видяха пола в 4-ти месец, а в 6-ти го потвърдиха. Скоро ще видим дали са познали.

# 3
  • Мнения: 6 164
На моето бебе го познаха, но гинеколожката ми разказа как някаква отишла да ражда при нея, но явно лекарят, който й следял бременността е объркал пола и тя като се разкрещяла, че са й сменили бебето и ще ги съди... ooooh! Ужас, ега ти изненадата, да не ти се случва. Laughing

# 4
  • Мнения: 942
Ами всъщност изненадата беше през осмия месец на бремеността ми,когато обърнаха пола(дотогава беше момче) на момиче.Ама аз винаги съм имала някакво вътрешно чувство,че ще е момиче GrinningИ ето на бял свчт се появи НИки Grinning

# 5
  • Мнения: 1 043
На мен ми познаха,но на моя приятелка-не.Девет месеца и казваха момче,дори бяха измислили и име.Когато отива да ражда,дежурния лекар я гледа на видеозона и и казва-такаа,знаете,че е момиченце...и тя  Shocked Добре че комплекта за изписване беше синьо с жълто Laughing

# 6
  • Мнения: 8 505
За изненадата питаш,нали?За мен беше неприятна,но за щастие съвсем за кратко.Бързо свикнах с мисълта,че имам дъщеря,а не син (това беше желанието и на двама ни).А дали лекарят е познал пола-не зная,не исках да го знам.

# 7
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
и аз съм от тези, дето искат да не са сгрешили пола. 4 пъти ми казваха момче и сме се подготвили психически за момче.  Laughing

# 8
  • Мнения: 7 416
  Здравейте!Ето ви един забавен тест,който до голяма степен познава пола бъдещето бебе! smile3503Сигурно доста бъдещи майки надничат в тази тема!
  Теста е на английски newsm12
  http://www.childbirth.org/articles/boyorgirl.html

# 9
  • Мнения: 145
и ние искахме момче така ни и казаха в началото както писах даже имах и така вътрешно усещане че ще е момче а и винаги съм искала да е такова, бяхме се нагласили психически за момче даже му й говорехме в м.р. но изненада - момиче, малко време ми трябва да обърна честтата, но в крайна сметка няма никакво значение какво е важното дае живо и здраво и да ни радва това е  Grinning

# 10
  • София
  • Мнения: 1 424
на мен ми казаха в средата на 3 месец, че ще е девойка. и познаха!!! Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 4 294
На мен при познаха пола и на двете щерки и затова небях изненадана  Joy

# 12
  • Мнения: 689
За нзс не беше изненада. Още в 4-ти месец докторът ми каза - момче и така стана.

# 13
  • Мнения: 487
На мен до последно ми казваха, че се крие и не са много сигурни, но мислят, че ще е момиче.
Когато родих ми казаха
-"Честито момченце!"
Аз помислих, че не съм чула добре и ги попитах
-"Момиченце?"
-"Момченце!!!"
Така или иначе не се бях настроила за един от двата пола. Бяхме си избрали и мъжко и женско име... Сега не мога да си представя какво щеше да е ако имах момиченце  Wink

# 14
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 С малката до последно твъдяха,че е момче.Даже като отидох да раждам лекарката каза -"Ееееее,не се обърна тоя мъжага"/беше седалищно / Joy Joy Joy
  А тя излезе една прекрасна девойка Mr. Green.Аз май бях по-малко изненадана от лекарката,усещането ми беше за момиче.Таткото сякаш също не се изненада много  Hug

Общи условия

Активация на акаунт