Регистрация на фирма, колко струва

  • 1 497
  • 8
  •   1
Отговори
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
търсих, търсих подходящ подфорум, но не открих...не че клюкарника е много подходящ, но ми трябва бърз отговор.
каква е цената за откриване на ЕООД, може ли това да стане без адвокат?
благодаря!

# 1
  • София
  • Мнения: 375
Ами аз си открих ООД края на миналата година декември, ЕООд и ООД са почти еднакви, струваше ми около 650лв, ама без адвокат няма да стане ходене е по мъките а и като знам каква бюрокрация царува при нас направо не ми се мисли ако трябва аз да го правя вместо адвоката, успех те желая newsm10

# 2
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
И аз знам, че излиза около 600 лв.

# 3
  • Мнения: 2 401
Верно е това, че е направено така, че  без адвокат да е ходене по мъките, но не е невъзможно. Аз се заинатих и въпреки спънките и директните нападки в съда си регистрирах фирмата. Излезе ми разбира се по-евтинко, не си спомням точната сума обаче.

# 4
  • Мнения: 972
Аз преди две години регистрирах фирмата ни. Хич не беше трудно. Сега незнам колко струва, но можеш и сама да се оправиш.  Peace

# 5
  • Мнения: 208
Писах на ЛС.

# 6
  • Мнения: 6
Днес ми регистрираха ООД срещу 400лв.

# 7
  • Мнения: 400
Здрасти!

Счетоводител съм и досега съм регистрирала сама 6-7 фирми. Последното решение ми излезе миналата седмица. За ООД/ЕООД таксите са около 320 лв. в това число и таксата за регистрация в Агенцията по вписванията /Булстат/; Казвам около, защото има разни нот. заверки по 3 лв. и т.н, които ги слагам оринтировъчно.

# 8
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
И на мен това ми предстои тези дни. Кажете, струва ли си да се захвана сама  newsm78 Всъщност и баща ми иска да си регистрира ЕООД, така че ходенето ще е за две фирми.

Общи условия

Активация на акаунт