Дайте съвет!

  • 526
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 101
Кажете как да накарам бебка да не плаче когато я слагам в количката.Още като я сложа и почва да реве и така си реве докато не заспи,адски е неприятно Cry

# 1
  • София
  • Мнения: 1 368
И ние имаме същия проблем.Не знам каква е причината,при положение че веднага след това заспива.Откакто ни позволиха да вдигам количката на първо нива нещата се нормализираха.

# 2
  • София
  • Мнения: 978
И при нас е така. Когато обличам сина си за излизане следва неистов рев. После като го пораздрусам малко при возенето се укротява, но докато излезем е ад. Ще следя темата с интерес.

# 3
  • Мнения: 6 164
Колко е голяма бебка?

# 4
  • София
  • Мнения: 1 750
Ами ревът понякога е провокиран от неприятен спомен на детето - имам предвид, че може да свързва слагането в количката с нещо неприятно. Пробвала ли си първо да я приспиш и тогава да я сложиш в количката? А като се събуди в нея пак ли плаче или само при първото слагане там?

# 5
  • Мнения: 101
Бебка е на 3 месеца и почти една седмица.Интересното е ,че когато сме си във вкъщи я приспивам понякога в количката,защото там заспива най-бързо.Да когато се събуди след като е спала малко пак почва да пла4е и трябва да бързам да се прибираме ,защото ми става неудобно да углася улиците,не знам до кога ще е така но почвам да се притеснявам Cry

# 6
  • Мнения: 8 242
Тони никога не е обичал да се вози в количката.. Винаги ревеше там.. Та си изкарахме лятото главно на кенгуру  Crazy На 4м. точно сефте заспа сам в количката и от тогава САМО ако му се спи понася да се вози там.. Иначе пак са писъци и чудесии  Rolling Eyes Всичко си е до характер  Twisted Evil

# 7
  • София
  • Мнения: 1 424
защо не го приспиш и тогава да го мяташ в количката? newsm78

# 8
  • Мнения: 678
и ние имахме същия проблем.Ако спра да се движа почва да плаче,ако е заспала се събужда.Понякога се е налагало да я нося на раце,а с другата да бутам количката.Характер

# 9
  • Мнения: 6 164
Вдигни й облегалката на 30о , най-вероятно се дразни, че не вижда. На 30о тежестта не пада в/у кръста, а върху облегалката, не се безпокой, гледай само да не клюма главата в ляво или в дясно. Крис на тази възраст беше вече с наклон, по същата причина - ревеше, че не вижда. Темперамент, виждала съм 10-месечни деца да си лежат кротко по гръб и да зяпат спокойно гюрука на количката, ама някои не могат и туй то. Laughing[/color]

# 10
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Вдигни й облегалката на 30о , най-вероятно се дразни, че не вижда. На 30о тежестта не пада в/у кръста, а върху облегалката, не се безпокой, гледай само да не клюма главата в ляво или в дясно. Крис на тази възраст беше вече с наклон, по същата причина - ревеше, че не вижда. Темперамент, виждала съм 10-месечни деца да си лежат кротко по гръб и да зяпат спокойно гюрука на количката, ама някои не могат и туй то. Laughing[/color]
И аз така вдигах Криси защото неискаше да лежи,а искаше да разглежда.

Общи условия

Активация на акаунт