Сурови плодове

  • 577
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 041
Момичета,какви сурови плодове мога да предложа на сина ми?На 9 месеца е и си хапва почти всичко-месни,зеленчукови,плодови пюрета.Между храненията давам половин суров банан или ябълка,като ги редувам.Чудя се какви други мога да му дам,за да му разнообразя плодовете?
Благодаря предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: 201
Аз лично мисля да се водя приблизително по тази схема: http://ilianas.hit.bg/tables.html , но до момента също давам само ябълка и банан / по-малки сме,а и другите плодове като за вас ги няма на пазара/.

# 2
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Абе, то има, ама в това време...зимно....за съжаление си ограничена от към избор...

# 3
  • Мнения: 6 164
Аз съм му давала ябълка, круша, банан и киви. Ама то и какво друго да му дам сега...

Хм, в тази таблица тиквата е и в графа зеленчуци и в графа плодове. Какво е последно? Laughing

# 4
  • София
  • Мнения: 1 457
Ябълка, круша, банан, манго, авокадо, папая. Аз давам и киви, но мисля, че твоето бебе е още малко за него  Peace

# 5
  • Мнения: 27 524
Круша, ябълка, банан, грозде, пъпеш, манго, авокдао, папая.

# 6
  • Мнения: 287
И аз давам основно банан и ябълка. Разнообразявам: зелена, червена, жълта, на петна и т.н. ябълки Laughing
Според една приятелка мога да давам и киви, но трябва прилежно да махна мъхестата част и семената (не съм дала още). Искам да му купя и круши, но като видя цената и давам назад Rolling Eyes
Сега съм купила едно манго и скоро бебо ще се омаже в манго Laughing

# 7
  • Мнения: 391
круша с банан,ябълка с банан ,авокадо с банан ,манго /но мойта щерка не го хареса /,може и ананас .

# 8
  • Мнения: 222
освен ябълка и банан давам киви но само гояната 4аст която е без семки и пъпе6, за жалост сега няма голямо разнообразие.

# 9
  • Мнения: 638
Намесвам се в теми4ката с вьпрос, zа което се иzвинявам.Искам да попитам давахте ли сурови плодове на 6 месе4но бебе и какви ако да.
Много 6те бьда благодарна zа отговора  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 4 399
Аз съм на мнение че плодовете трябва да са типичните за сезона и за географскта ширина. Затова в момента давам само ябълка, круша и банан. Около нас опитва понякога ананас, киви и папая, но не е във възторг и аз не настоявам.

Сесилия, аз захраних на 5 навършени месеца и не можеше и дума да става да давам пресен плод на 6 месеца. Дадох го около 8-9 месеца.

# 11
  • Мнения: 887
Банан,ябълка,круша,киви(без семките),манго,авокадо.Общо взето според сезона(без цитруси).

Общи условия

Активация на акаунт