Отново за водата

  • 476
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 475
Пак да попитам-от кога мога да започна да давам на бебка Девин-розов етикет? newsm78 А, и още, тя само за пиене ли става или и за приготвяне на каши, например? newsm78

# 1
  • Мнения: 5 790
Можеш да й даваш. Става и за ядене и за пиене, и за приготвяне на каши.

# 2
  • Мнения: 6 164
Давай. По-малък беше от вас.

# 3
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
аз също искам да попитам нещо, извинете , че използвам темата: Задължително ли е водата, която се дава на бебчо отначало да е преварена или направо може да почне да се дава от тази Девин с розовия етикет?

# 4
  • Мнения: 990
От 6 месец започнах да давам Девин.


Задължително ли е водата, която се дава на бебчо отначало да е преварена или направо може да почне да се дава от тази Девин с розовия етикет?
Аз лично давах първо преварена вода  Peace

# 5
  • Мнения: 3 360
Можеш да даваш,да Peace

# 6
  • Мнения: 4 111
Девин изворна с розов етикет я загрявам до завиране в ел. кана, достатъчно е.  Peace

# 7
  • Мнения: 6 164
аз също искам да попитам нещо, извинете , че използвам темата: Задължително ли е водата, която се дава на бебчо отначало да е преварена или направо може да почне да се дава от тази Девин с розовия етикет?

Въпросът дали да се преварява или не е много дискутиран. Виж тази тема има и допълнителни линкове в нея. Peace

# 8
  • Мнения: 6 461
Да.
Можеш да я даваш. Peace

# 9
  • Мнения: 429
За всичко става. Но, моят съвет е да я редуваш с преварена вода. Все пак, това е минерална вода, макар и годна за кърмачета.

# 10
  • Мнения: 4 621
Аз започнах да и давам някъде на вашата възраст. Не съм я преварявала.

Общи условия

Активация на акаунт