Кожен или ???? проблем

  • 1 055
  • 5
  •   1
Отговори
здравейте мили момичета:)
реших да се обърна към вас, защото моят съпруг има следния проблем /има запазен час за кожен лекар в четвъртък, но дотогава да се посъветваме тук...../ и ми е интересно това дали е кожен проблем или нещо друго? та така..... главичката на пениса му е страшно зачервена и стои на едни такива белички петънца, кожичката го боли като я дърпа надолу и стои една такава нацепена и казва че я чувства все едно му е тясна и ще се скъса всеки момент.....общо взето се чувства дискомфортно....шреди 2 години имаше същия проблем и др. му каза да се маже с фуксин и разни други противогъбични мехлеми, и накрая като не му мина от тях му каза че трябва да се "обреже"?! съпругът ми не пожела тогава и сега пак му стана така....ако на някой от вашите близки мъже му се е случвало моля споделете.....как са се развили събитията!

# 1
  • Мнения: 820
Мъжът ти трябва да си поиска микробиологично изследване, какъв е причинителят на инфекцията и евентуално да се лекуваш и ти защото има голяма вероятност да се заразявате взаимно. Това с обрязването ми се струва прекалено. Защо не се консултирате и с андролог?

# 2
  • Мнения: 146
Много хубав отговор е дала Дидка М. Прилича ми на гъбична инфекция. Няма нужда от андролог.

# 3
  • Мнения: 1 951
Кожен проблем е според мен.Това както го описваш ми прилича на възпаление на главичката на пениса и на част от препуциума (кожичката) - balanopostitis. Често причината за това е вродена фимоза.
И се лекува както са му казали предния път на съпруга ти - фуксин, антибиотичен крем.Ако има и гъбична компонента се прилагат Низорал, Клотримазол.
А ако не се повлиява или често рецидивира баланита, се налага обрязване.

Но разбира се вие ще си отидете на кожен лекар   bouquet

# 4
  • Мнения: 656
Разбира се е хубаво да отиде на кожен лекар - венеролог.

# 5
Благодаря на всички!

Общи условия

Активация на акаунт