Доктор Гърчев

  • 1 493
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 40
Някой да е раждал при доктор Гърчев?

# 1
  • Мнения: 2 022
Ако става дума за д-р Гърчев от МД - да, аз раждах при него преди 13 години. Беше супер. Много съм доволна от него. Хем си разбира от работата (ако не беше той, можеше и секцио да ми направя идиотите!), хем създава ведро настроение, та да забравиш, че боли. Като цяло спомените ми от МД през 1993 г. бяха ужасни, т.е. хигиената в отделенията за новородени и родилки беше под всякаква критика, но д-р Гърчев цял живот ще го помня с добро.

# 2
  • Мнения: 1 217
Д-р Гърчев ми направи секциото на 13.02.Човека си разбира от работата-шева ми е безупречен.Има страхотно чувство за хумор.Докато лежах в отделението идваше всеки ден да пита как са пациентките му-независимо дали е на работа или не.

# 3
И аз раждах при д-р Гърчев преди година и 4-5 месеца -страхотен човек  bouquet ,раждането...хм...все едно че не съм раждала Joy и той и акушерката бяха страхотни  Hug

# 4
  • Мнения: 287
аз не съм раждала точно при него, но той минаваше на прегледи в отделението и наистина е много добър като лекар и като човек. Следващото бебе смятам да родя при него, ако мога...

Общи условия

Активация на акаунт